Monitör ekranının gidip gelmesi sorunu

Bileşenler nedir? Hangi durumda yaşanıyor bu sorun?
Detay belirtin.

Bileşenler nedir? Hangi durumda yaşanıyor bu sorun?
Detay belirtin.
Bileşenler derken o kısmı anlamadım, sorun bilgisayarın hangi kısmında bilmiyorum fakat RAM'leri çıkarıp taktım yerlerini değiştirdim bir değişiklik olmadı. Kasayı temizledim yine olmadı. Bilgisayar açık da kapalı da olsa bu durum yaşanıyor, ekran bi geliyor yeşil ışık yanıyor ekran açılmadan direk ışık gidiyor, görüntü gelmiyor. Bu süreç böyle dönüyor.

Benim de ekranın gidip gelmesi ile ilgili sorunum vardı ekran kartını sürücülerini güncelledim sorun çözüldü.

Benim de ekranın gidip gelmesi ile ilgili sorunum vardı ekran kartını sürücülerini güncelledim sorun çözüldü.
Ekran gidip gelirken nasıl güncelledin ?

Bilgisayarın parçaları. İşlemci, RAM, ekran kartı, anakart gibi.
Ekran Kartı: Atı Radeon Hd6870
Anakart: Samsung HD322HJ
Ram: 2+4=6 Gb
İşlemci: Intel pentium processor 3.0 ghz
Güç Kaynağı: Corsair VS450

Bilgisayarın parçaları. İşlemci, RAM, ekran kartı, anakart gibi.
hocam acil cevap lazım..

Arkadaşlar son zamanlarda artık bilgisayar kapalıyken o ışık yanıyor yani bilgisayarı zorlamadığınız sürece bilgisayar açık kalıyor. Örneğin bilgisayarı açtınız,sonra öylece bırakın bilgisayar ekranı gidip gelmiyor fakat bir oyuna girdiniz diyelim.Biraz oynadıktan sonra yine aynı olay oluyor.Ekran gidip geliyor ve sonra bir gidiyor bir daha gelmesi zaman alıyor..

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı