Monitör FPS Artırır mı?

Peki bir şey deceğim ben PC alacağım sistem özellikleri. ASUS GTX 1050 Ti i5 3570 işlemci. 8 GB RAM 1333 MHz SSD yoktur bunlar özellikleri ben bunla CS GO'da orta ayarlarda rahatça canlı yayın yapabilir miyim.

1333 MHz RAM ile biraz zordur biraz donmalar olabilir RAM'ların frekansını 3000 yaparsan daha iyi olur.

konuyu yeniden açayım, rtx 2070 ekran kartim ve 1080p 60hz monitörüm var, fps oyunlari oynuyorum.240 hz monitöre mi gecmeliyim? yoksa o parayla ekran kartimi rtx 2080s mi yapmalıyım? hangisi daha fazla yarar sağlar?

Hocam inşallah burda kastınız bilgisayarı alırken monitörsüz almak değildir eğer ondan bahsediyorsanız monitör olmazsa bilgisayarı göremezsiniz yok yani ekran yok.

Öncelikle herkese hayırlı geceler dilerim. Benim bütün oyunlarda sabit 60 FPS veriyor, ekran kartım ASUS'u RTX 5500 8 GB. İşlemcim AMD 5 3500 FPS nasıl yüksektebilirim?

Öncelikle herkese hayırlı geceler dilerim. Benim bütün oyunlarda sabit 60 FPS veriyor, ekran kartım ASUS'u RTX 5500 8 GB. İşlemcim AMD 5 3500 FPS nasıl yüksektebilirim?
FPS sürekli 60'a sabitse ayarlardan FPS sabitlemesini kapatmanız lazım. Oyundan oyuna değişir ayrıca, Valorant'da ayara bağlı olarak 200 civarı alırken yüksek grafikli, donanım ihtiyacı olan oyunlarda 50-60 FPS arası alabilirsiniz yine ayara bağlı olarak. Ek olarak farklı bir konu açarsanız oradan yardımcı olabiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı