Format atmak FPS artırır mı?

LordGY

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Son zamanlarda oyunlardaki performansım düştü ve bende format attırmaya ve termal macun yenilemeye karar verdim. Acaba FPS artışı olur mu? Mesela Valorant'ta maçlara geç giriyordu. O falan düzelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Temiz bir kurulum yapabilirsiniz veya dediğim gibi performans programlarını deneyebilirsin. Ben olsam önemli verilerimi yedekledikten sonra temiz bir başlangıç yapmak isterdim.

Ya sadece oyun oynamak için kullanıyorum önemli dosyam yok. Performans programları falan daha da çorba etmek istemem en temizinden olabildiğince yeni alınmış gibi olmasını istiyorum o yüzden sordum en temiz format hangisidir.

Ya sadece oyun oynamak için kullanıyorum önemli dosyam yok. Performans programları falan daha da çorba etmek istemem en temizinden olabildiğince yeni alınmış gibi olmasını istiyorum o yüzden sordum en temiz format hangisi değildir.

Eğer atabiliyorsanız USB ile, format atamıyorsanız Microsoft'un kendi Tool'unu kurup internet üzerinden kurmaktır. Bu sizi bir süre daha idare edebilir.

Eğer atabiliyorsanız USB ile, format atamıyorsanız Microsoft'un kendi Tool'unu kurup internet üzerinden kurmaktır. Bu sizi bir süre daha idare edebilir.

YouTube üzerinden videoları izlediğiniz taktirde USB ile formatı kesinlikle yaparsınız hocam. Bilgisayarcıya götürüp ekstra keklenmeyin bence.

O zaman sadece PC temizletmeyi ve termal macunu bilgisayarcıya yaptırayım YouTube'dan araştıracağım.

YouTube üzerinden videoları izlediğiniz taktirde USB ile formatı kesinlikle yaparsınız hocam. Bilgisayarcıya götürüp ekstra keklenmeyin bence.

Termal macun ve temizleme ne kadar isterler ortalama.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı