Monitör sesi geliyor bu sefer kulaklık sesi gidiyor

Hayır. Mesela kulaklık'dan dinlemek istediğim zaman kulaklık'dan dinleyeceğim ayarımı ne kaçıyor orası ses yerinde gözükmüyor. Mesela kulaklığı zor zahmet nasıl ayarlıyorum bilmiyorum kulaklık geliyor bu sefer monitör den dinleyeceğim sesin ses kısmından gittiğini görüyorum

Mesela orada kulaklıklar bölümü olması gerek hoparlör yazan yerden ses gelmiyor.
Masa üstü sesi ise alttaki o geliyor.

Sağ alt köşede bulunan ses simgesine sağ tıklayıp "ses efekti" seçeneğine basın. Orada üst sekme olarak "Kayıttan Yürüt" kısmı var. Orada bütün cihazlar duruyor mu yerinde?

Mesela ben şuan kulaklıktan ses alamıyorum. Kulaklığımın bağlı olduğu jak girişi ön tarafta ve bu ön taraf hasarlı yani nasıl bir kasaysa bu lanet içeri göçük yani bağlanılan yer elle ittirerek düzeltiyorum. Ben şimdi arka kısma nasıl bağlayabilirim ve ses alabilirim demem dahamı doğru bir soru olur ?
ama ışığı vs yanıyor kulaklığımın

Mesela ben şuan kulaklıktan ses alamıyorum. Kulaklığımın bağlı olduğu jak girişi ön tarafta ve bu ön taraf hasarlı yani nasıl bir kasaysa bu lanet içeri göçük yani bağlanılan yer elle ittirerek düzeltiyorum. Ben şimdi arka kısma nasıl bağlayabilirim ve ses alabilirim demem dahamı doğru bir soru olur ?
ama ışığı vs yanıyor kulaklığımın
Jak girişini arkaya takın yuva sağlam ise. Muhtemelen bundan kaynaklanıyor çünkü bi geliyor bi gidiyor gibi kulaklığınız.

Evet her açmada ya açılıyor ya açılmıyor arka taraf tamamen sağlam.
Ama anlamadığım şey arkada nokta şeklinde takacağım yerler varya mor yeşil mavi .
Her neyse şimdi orada 1 adet yeşil var ve ben deki kabloların 2 side yeşil monitörün yeşilini maviye nasıl uyarlarım

Evet her açmada ya açılıyor ya açılmıyor arka taraf tamamen sağlam.
Ama anlamadığım şey arkada nokta şeklinde takacağım yerler varya mor yeşil mavi .
Her neyse şimdi orada 1 adet yeşil var ve ben deki kabloların 2 side yeşil monitörün yeşilini maviye nasıl uyarlarım
Bunun için sürücü indirmeniz lazım. Varsa Realtek sürücünüz size takarken soruyor zaten "hangi cihazı taktınız?" diye orada seçebiliyorsunuz.

Geri
Yukarı