Monitör Yerine Ekran Kartı Almak Mantıklı Mı?

RX 580 ve GTX 1060'dan daha iyi ve fiyatı yakın olan RX 590 alman daha mantıklı, RAM konusunda ise @Silinen üye hocamın dediği gibi 3200Mhz ya da 3466Mhz bir RAM alırsan iyi olur.
Öyle yapacağım :)
Şu an tamamen kesinleştirdim sizin de yardımlarınızla birlikte. Bu atıcağım 2 resimdeki parçaları alacağım. Bir tek RX 580 değişicek, onun yerine RX 590 gelicek.

01.jpg
02.jpg

Bu arada son attığınız AMD Ryzen 7 2700 daha pahalı gözüküyor :) Eğer indirime girerse onu alırım.

Son düzenleme:
Görüntü güzelliği açısından önericeksen, gerek yok bunu beğendim :) Ancak yine de bir öneriniz varsa önerilere açığım sadece kasa konusunda şuan. Gerisini kesinleştirdim sizin de yardımlarınızla birlikte :)

Vatandan yaptığım 2700 işlemci paylaşımı indirim sırasında mantıklı bir alisveristi. Hükmü kalmamıştır.

Öyle yapacağım :)
Şu an tamamen kesinleştirdim sizin de yardımlarınızla birlikte. Bu atıcağım 2 resimdeki parçaları alacağım. Bir tek RX 580 değişicek, onun yerine RX 590 gelicek.

Eki Görüntüle 352563Eki Görüntüle 352564

Bu arada son attığınız AMD Ryzen 7 2700 daha pahalı gözüküyor :) Eğer indirime girerse onu alırım.
Üstteki ürünleri Nanokatalog’dan alıyorsunuz sanırım. Alırken stok durumunu sorun, aksi takdirde 1 ay beklersiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı