Monitörde bazen görüntü keskinleşiyor

ysup

Picopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm monitörümü aldığım zamandan bu yana odaklanma problemi vardı ama pek göze çarpmıyordu. Fakat son zamanlarda Forza Horizon 4 oynadığımda monitörde keskinleştirme efekti gibi odaklanmama sorunu var neden böyle sizce?

Fotoğrafları oyunda gece vakitte çektim ama sabah olsun akşam olsun her zaman böyle.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Screenshot_2023-08-19-16-57-51-951_com.miui.gallery.jpg

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-08-19-16-58-03-096_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-08-19-16-58-03-096_com.miui.gallery.jpg
    254,1 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleyen: Moderatör:
Selamünaleyküm monitörümü aldığım zamandan bu yana odaklanma problemi vardı ama pek göze çarpmıyordu. Fakat son zamanlarda Forza Horizon 4 oynadığımda monitörde keskinleştirme efekti gibi odaklanmama sorunu var neden böyle sizce?

Fotoğrafları oyunda gece vakitte çektim ama sabah olsun akşam olsun her zaman böyle.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 1909044

İyi işte 90'lardaki gibi görüntüyle oynuyorsun. :D

Monitörünüz nedir ? Ayarlarda keskinleştirme, mozaikleme, teselaration gibi ayarlar varsa kapatın. Aynı şekil FSR, tsr, XeSS ayarları varsa onları da kapatın.
Olmadı ekran kartının başka portuna bağlamayı deniyin. Daha da olmadı kablo değiştirin. Daha daha olmadı başka monitör veya televizyon üzerinden deneyin.

Monitörünüz nedir ? Ayarlarda keskinleştirme, mozaikleme, teselaration gibi ayarlar varsa kapatın. Aynı şekil FSR, tsr, XeSS ayarları varsa onları da kapatın.
Asus VG248QG. Hocam dediğiniz çoğu ayarı uyguladım ama yine sorun veriyor üstelik durduk yere oyun kendini kapatmaya başladı!

Olmadı ekran kartının başka portuna bağlamayı deniyin. Daha da olmadı kablo değiştirin. Daha daha olmadı başka monitör veya televizyon üzerinden deneyin.
Port değiştim olmadı. Kablosuda monitörün orijinal kablosu sorunsuz.

ASUS VG248QG. Hocam dediğiniz çoğu ayarı uyguladım ama yine sorun veriyor üstelik durduk yere oyun kendini kapatmaya başladı!

Port değiştim olmadı. Kablosuda monitörün orijinal kablosu sorunsuz.

Ekran kartinizda sorun var gibi duruyor. Çıkarıp onboarddan baglamayi bir dene. Mumkunse yedek ekran karti falan ondan denemen daha saglikli olacaktir.

Yeni konular

Geri
Yukarı