Monitörsüz sistemi nasıl kullanılır?

Ben yaklaşık 2 hafta önce yeni bilgisayarımı almıştım. Monitörden önce kasa gelmişti. Bende monitör geldiğinde hazır olsun diye TV'ye bağlamıştım. Sürücüleri vs. yüklemiştim eğer imkanın var ise TV'ye bağla.

Benim kasada monitörden önce gelmişti TV'den RDR2 gibi hikayeli oyunlar ve FIFA pes çok sarıyor komsol gibi kullanabilirsin.

Arkadaşlar yeni bilgisayar topladım ama monitör Amazon'dan bir türlü gönderilmedi. Herhalde haftaya sarktı iş. Bilgisayarı AnyDesk'le veya bir şekilde laptopum üzerinden nasıl kullanabilirim? Bilgisayarı evdeki televizyona bağlayamam çünkü kullanılıyor. Dummy HDMI plug desen o da yok.

Hocam aynısı benim başıma geldi HDMI ile TV'ye bağladım sonra AnyDesk yükledim fakat bilgisayarı kapat aç yapınca aynı işlemi tekrarlamam gerekiyordu.

Arkadaşlar yeni bilgisayar topladım ama monitör Amazon'dan bir türlü gönderilmedi. Herhalde haftaya sarktı iş. Bilgisayarı AnyDesk'le veya bir şekilde laptopum üzerinden nasıl kullanabilirim? Bilgisayarı evdeki televizyona bağlayamam çünkü kullanılıyor. Dummy HDMI plug desen o da yok.

Hocam müsait olduğu zamanda televizyona bağla Google remote dekstop kur bilgisayara sonrasında ise kasa modeme bağlı olduğu durumda istediğin zaman PC açık iken Google remote dekstop üzerinden PC'ye telefonundan bağlanabilirsin benim çok işime yarıyor seninde kullanmanı öneririm.

Millet gece uyuyunca televizyona bağlayabilirsin:)

Geri
Yukarı