Monitörüm VGA GTX 750 Ti STRIX ekran kartında giriş yok

Hocam ucuz yollu olanlarda taktığınızda arada sırada ekran kararmaları ve ekranda karıncalanmalar görebilirsiniz bilgisayarcı tarzı yerlerden almanızı o yüzden önermem alacaksanız kaliteli bir dönüştürücü alın.

Senin internetten alacakların bilgisayarcılardakinden farklı değil. Hepsi aynı yerden geliyor.

Monitörde hoparlör varsa VGA kablo ile sesi alamaz ki yine. Monitöre iyi bakın. DVI vardır muhtemelen. 24+5 DVI-HDMI ile ses ve görüntüyü sorunsuz alabilirsiniz.

Mahalle bilgisayarcılarında ki ürünler genelde uzun süre kullanılmış oluyor hocam ayrıca bilgisayarcıdan aldığın ürünün markası bile belli olmuyor genelde.

Nereye uzun süre kullanılmış oluyor ya. Bilmiyorsanız sallamayın bari. İftira atmayın insanlara. Sıfır poşetinde ürün nasıl kullanılmış oluyor. Ayrıca kabloda marka olmaz. Kalite olur. Bir şeyden anlamadığın ne kadar açık.

Yok sadece VGA var monitörde monötürün hoparlçrünü kullanmıyorum ki ama zaten.

Televizyondur o o zaman. Marka model nedir cihazın? Burada yazılan her şeye inanmayın. Bilip bilmeden sallayanlar var.

Sesi monitörden alamazsın. Görüntü için HDMI-VGA veya DVI24+5-VGA dönüştürücü alman gerekir. Elektrikçilerin bazılarında dahi olabiliyor. Markaya o kadar takılma. Ufak tefek kalite farkı var sadece. Para tuzağı. Altın kaplama soket olanlar paslanmıyor. Bilgin olsun.

Son düzenleme:
Nereye uzun süre kullanılmış oluyor ya. Bilmiyorsanız sallamayın bari. İftira atmayın insanlara. Sıfır poşetinde ürün nasıl kullanılmış oluyor.
Hocam eğer çok kaliteli e spor mekanları tarzı bir yer değilse bildiğimiz mahalle bilgisayarcısıysa oradaki alabileceğiniz bütün ürünler 2.el ve daha önce kullanılmış zaten kullanılmış olmasa bile saçma sapan markalı ürünler satılıyor siz gidip 10 liralık ürüne 50 lira vererek markasını daha önce duymadığınız ürünler almaya devam edin.

Hocam eğer çok kaliteli e-spor mekanları tarzı bir yer değilse bildiğimiz mahalle bilgisayarcısıysa oradaki alabileceğiniz bütün ürünler 2.el ve daha önce kullanılmış zaten kullanılmış olmasa bile saçma sapan markalı ürünler satılıyor siz gidip 10 liralık ürüne 50 lira vererek markasını daha önce duymadığınız ürünler almaya devam edin.

Markasını bile bilmediğim HDMI kabloyu belki 10 yıldır kullanıyorum. Aynı şekilde DVI-HDMI dönüştürücü kabloda 5-6 yıl oldu alalı. Sen adam gibi kullanırsan en dandik ürün bile yıllarca dayanır. Sürekli evirip çevirirsen en kral kablo olsa neye yarar?
Yaşın kaç bilmiyorum ama belli ki mahallendeki bilgisayarcıdan canın yanmış. Bütün hepsini aynı kefeye koyarak büyük zan altına giriyorsun, bütün mahalle bilgisayarcılarını üçkağıtçılıkla suçluyorsun haberin olsun. Ki o lüx sandığın büyük firmalarda aynı toptancıdan mal alıyor, mahallendeki bilgisayarcıda aynı toptancıdan mal alıyor.

İstanbul için sirkeci ve kadıköy bilgisayar toptancılarının bulunduğu yerler. Yolun düşerse gidip bir sorarsın.

Son düzenleme:
Nereye uzun süre kullanılmış oluyor ya. Bilmiyorsanız sallamayın bari. İftira atmayın insanlara. Sıfır poşetinde ürün nasıl kullanılmış oluyor. Ayrıca kabloda marka olmaz. Kalite olur. Bir şeyden anlamadığın ne kadar açık.

Televizyondur o o zaman. Marka model nedir cihazın? Burada yazılan her şeye inanmayın. Bilip bilmeden sallayanlar var.

Sesi monitörden alamazsın. Görüntü için HDMI-VGA veya DVI24+5-VGA dönüştürücü alman gerekir. Elektrikçilerin bazılarında dahi olabiliyor. Markaya o kadar takılma. Ufak tefek kalite farkı var sadece. Para tuzağı. Altın kaplama soket olanlar paslanmıyor. Bilgin olsun.

Samsung SycnMaster 933.

Bu dediğiniz DVI olur mu?

Samsung SycnMaster 933.

Bu dediğiniz DVI olur mu?

Benim monitörün kardeşi :D SyncMaster P2270HD benimkisi.

Olur. Bilgisayarcı varsa yakınlarında ya da elektrikçi onlardada olabilir bu kablo.

Bu türde bir şey alabilirsin. Senin elinde VGA kablo var muhtemelen. Fiyat olarak daha uygundur kablodan.

O kablolar büyük marketlerde bile satılıyor. internetten alacağın 2-3 gün bekleyeceksin.

Olur.

Hocam internetten bakıyordum işte aktif falan diye bir şey lazım diyorlardı bunlan alakası var mı bunun. Bide benim ekran kartı 750 Ti fotoğrafta attığım olan bu kesin olur değil mi ona göre sipariş geçeceğim.

Olur. Bilgisayarcı varsa yakınlarında ya da elektrikçi onlardada olabilir bu kablo.

Bu türde bir şey alabilirsin. Senin elinde VGA kablo var muhtemelen. Fiyat olarak daha uygundur kablodan.

Hocam internette bunlar çalışmaz falan diyorlar bazı kartlarda pasif miş galiba bu giriş aktif bir giriş falan lazım diyorlar bu dahil mi ona çalışır mı benimki.

O kablolar büyük marketlerde bile satılıyor. İnternetten alacağın 2-3 gün bekleyeceksin.

Ya da hocam dediğiniz gibi burada büyük bilgisayar dükkanı var oraya giderim zaten kargoyu aldığım yerin hemen yanında ekran kartınla giderim orada ekran kartına uygun olanı alırım gelirim şimdi internetten beklenmez.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı