Monitörümü nasıl satabilirim?

mertkcr111

Decapat
Daha fazla  
İyi günler. ASUS VG247Q1A monitöre sahibim ve yüksekliği ayarlanır ve sağa sola dönebilen bir ASUS monitör satın almayı düşünüyorum.
Sizce bu monitörü nerede satabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Letgo aslında idealdir fakat son zamanlarda ölücü kaynamaya başlamış. Garip garip kişiler mesaj atabiliyor dikkat edin yani, piyasasını araştırıp ona göre fiyat biçin.

Letgo aslında idealdir fakat son zamanlarda ölücü kaynamaya başlamış. Garip garip kişiler mesaj atabiliyor dikkat edin yani, piyasasını araştırıp ona göre fiyat biçin.
Piyasasına baktım fakat bir yerde ikinci el satışını bulamadım monitörümün.

Technopat'a ilan verebilirsiniz :) alıcı-satıcı geçmişinize bir şey eklemiş olursunuz.

Nasıl ilan veriyorum yardımcı olabilir misiniz?

VG248 lerin piyasası görülen 1.800 TL sahibinden üzerinden, diğer platformlara da bakarak 200-300 TL altına açın dönüş illa ki olur pahalı olursa.

VG248'lerin piyasası görülen 1.800 TL sahibinden üzerinden, diğer platformlara da bakarak 200-300 TL altına açın dönüş illaki olur pahalı olursa.

O baktığınız bayağı eski bir modele benziyor şu an bendeki monitör bu.

Ha bu arada şeyi sormak isterim ben bu monitörü duvara sabitlesem yukarı aşağı sağa sola hareket ettirebilir miyim ya da yüksekliği ayarlanır bir monitör ayağı satın alsam işime yarar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı