Monster Abra A5 15.2 işlemci 98 derece!

NiRisai

Hectopat
Merhaba,
Yaklaşık bir yıldır Monster Abra A5 15.2 kullanıyorum. Herhangi bir sorun yaşamıyorken oyunlarda işlemcim 93-97, boşta ise 55 derecelerini veriyor. Steam'de oyun oynarken 95 iken Shift + Tab yaptığım zaman direkt olarak 70-80'larda gösteriyor değerleri. Sorum ise şu, ızgaraları vesaire temizleyip undervolt yapsam sıcaklığı 80-90 stabile edebilir miyim? Aranızda böyle bir problem yaşayan var mı?

Dosya Ekleri

• 3.JPG
    3.JPG
    79,2 KB · Görüntüleme: 61
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
Peki undervolt yapmayı tavsiye ediyor musunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
Peki undervolt yapmayı tavsiye ediyor musunuz?
Yani, bilgisayardan biraz anlıyorsanız yapabilirsiniz. Tavsiye ederim ama biraz performans kaybı olur.

Şu an servise bakım için gönderme gibi bir durumum yok. En azından kendi yapabileceğim şeyleri yaptıktan sonra göndermeyi düşünüyorum. Monster bakım videoları ile dikkatlice hallederim diye düşünüyorum. Hepsinden önce e-posta attım, fiziksel temas-garanti muhabbetleri için. Verecekleri yanıttan sonra kendim temizleyeceğim. Yorumlarınız için teşekkür ederim, bu işlemlerden sonra güncelleyeceğim.

Geri
Yukarı