Monster abra a5 6.2.1 mavi ekran - Minidump

Muhammed Atik

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımda az önce mavi ekran aldım sonra kapanıp açıldı anlayamadm. Video izliyordum birden ALT+TAB yaptım diğer pencereye geçtim takıldı ve mavi ekran verdi. Sitede minidump dosyalarınızı bize gönderin yardımcı olalım denmiş ama nereden göndereceğimi inanın anlamadım ondan buraya konu açıyorum. 091616-3890-01.rar Minidump dosyam bu yardımcı olur musunuz? Gün boyu mafia 2, CS:GO ve LoL oynadım bir sorun olmadı ama onları kapattım video izleyeyim dedim böyle bir sorun oldu. Yaklaşık 4 gündür tam ekran youtubede vdeo izlerken bi anlık takılma oluyordu ve ALT+TAB yaptığımda geçiyordu. Şimdi aynı şeyi yaptığımda takılma daha büyük oldu ve mavi ekran işte.

Edit: çalıştırma yerine dxdiag yazdığımda kart modeli gözüküyor ama toplam bellek yazmıyor. Normalde 8000 MB yazardı orda şu anda bilinmiyor yazıyor. Direct3d hızlandırması etkindi ama şu an yok yazıyor. Oyunlarda FPS değerlerim normal herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı