Monster Abra A5 V13 alınır mı?

Öncelikle merhaba ne için ve ne kadar kullanacağına göre değişebilir bu düşünce ben öğrenciyim lenovo gaming laptop kullanıyorum eğerki öğrenci değilseniz oyun için bir bilgisiyar almayı düşünüyorsanız toplama bir kasa almanızı tavsiye ederim ama benim gibi öğrenciyseniz bu makinalar gayet iyi bir şekilde işinizi görebilir hem oyun konusunda hemde yıllık ödevler için.

Şu anda Monster Abra A5 V13' ü kullanıyorum gayet memnunum bf5 gibi oyunları yüksek ayarlarda rahat bir şekilde oynayabiliyorum. Yani tavsiye ederim ama ekran kartı 1050 yerine 1050Tİ olsa daha iyi olurdu 1050Tİ' lı modelleride var 300 tl falan oynuyor sanırsam onuda alabilrisin.

Şu anda Monster Abra A5 V13' ü kullanıyorum gayet memnunum bf5 gibi oyunları yüksek ayarlarda rahat bir şekilde oynayabiliyorum. Yani tavsiye ederim ama ekran kartı 1050 yerine 1050Tİ olsa daha iyi olurdu 1050Tİ' lı modelleride var 300 tl falan oynuyor sanırsam onuda alabilrisin.
Kardeşim hayırlı geceler hayırlı kandiller.. bende aynı marka ve model bilgisayarı aldım fakat bir sorunum var.. müzik dinlerken kulaklığı taktığımda bilgisayarın sağ tarafında dikkatli dinlediğimde çalan müziğin sesi sağ taraftan da geliyor. Sende böyle bir problem var mı? Dikkat ettin mi ?

gtx1050 - 1050ti ekran kartlı notebook alınmaz diyorlar

Dostum, paran neye yeterse onu alırsın, 1050 -1050TI laptoplar alınmaz diyenleri dinlemeni önermem. Eğer ihtiyacın varsa alacaksın, maalesef bunları diyenler kadar zengin olmuyor kimse. 1050TI üstü Notebook alacaksan en aşağısı 6k'dan başlıyor o yüzden 6k'dan aşağı bütçen varsa 1060-1070-2060-2070'li Notebook alamazsın. Bu durumda da masaüstüne yönelmeni öneririm.

Dostum, paran neye yeterse onu alırsın, 1050 -1050TI laptoplar alınmaz diyenleri dinlemeni önermem. Eğer ihtiyacın varsa alacaksın, maalesef bunları diyenler kadar zengin olmuyor kimse. 1050TI üstü Notebook alacaksan en aşağısı 6k'dan başlıyor o yüzden 6k'dan aşağı bütçen varsa 1060-1070-2060-2070'li Notebook alamazsın. Bu durumda da masaüstüne yönelmeni öneririm.
peki monster 13,3 -6 aylık leptop 256gb ssd 8 gb ram 4 gb 1050ti 1 tb hdd 4 bin tl 2 el iyimi sizce

Şu an ki fiyatı v13.3'ün 5200 TL. Bakabilirsin buradan- Abra V 13.3. İkinci El 4000 TL'ye değer mi bilmiyorum araştırmasını siz yapıp ne var ne yok bakıp almalısınız veya almamalısınız.

Şu an ki fiyatı v13.3'ün 5200 TL. Bakabilirsin buradan- Abra V 13.3. İkinci El 4000 TL'ye değer mi bilmiyorum araştırmasını siz yapıp ne var ne yok bakıp almalısınız veya almamalısınız.
dostum tek artısı 1 tb hdd eklenmesi. fiyatı biraz daha zorlayıp 3500 yada 3600 tl ye alınır mı .beni en az 6 yıl götürsün istiyorum 8 gb ram ekleyıp toplamda 16 gb ddr4 yapıp , ilk 3,4 yıl oyunları yüksek seviye sonraki 5,6 yılda orta seviye oyun oynamak için

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı