Monster Abra A5 V15.2 15.6" Passmark Sonucu

Testi dün Windows 10 son yayınlanan sürümüyle gerçekleştirildi. Sıcaklık değeri işlemcide max 77 derece olduğunu gördüm. Başka yapmamı istediğiniz testler olursa yorum olarak belirtin.

Dosya Ekleri

• canbil.jpeg
    canbil.jpeg
    209,5 KB · Görüntüleme: 124
9300H'li laptopu bir süre kullandım ve ne CPUZ stress test ne de passmark stres test sıcaklığı 80'in üzerine çıkardı. Cinebench R20 ve PUBG'de 95'e kadar gördüm. Arkadaş CS ve passmark sonuçlarını yazmış. Gayet normal. Asıl karşılaştırma için R20'yi bekliyorum geçen hafta iade ettiğim Monster'in verileri ile karsilastiracagim.
Bu passmark stres testi 80'e dokunmuyor bile.
Eki Görüntüle 425392

Eki Görüntüle 425393
Bu da R20 testi ve 95 derece.

Ama kasa konusunu ben de merak ediyorum. Belki farklıdır. Arkadaki egzozlardan 2'si de mi hava üflüyor? Yoksa biri bataryanın orada olduğu için süs mü?
CS GO yüksek işlemci kullandığı için sordum CS GO için 65-75 derece kasa sıcaklıkları olur genelde.

9300H'li laptopu bir süre kullandım ve ne CPUZ stress test ne de passmark stres test sıcaklığı 80'in üzerine çıkardı. Cinebench R20 ve PUBG'de 95'e kadar gördüm. Arkadaş CS ve passmark sonuçlarını yazmış. Gayet normal. Asıl karşılaştırma için R20'yi bekliyorum geçen hafta iade ettiğim Monster'in verileri ile karsilastiracagim.
Bu passmark stres testi 80'e dokunmuyor bile.
Eki Görüntüle 425392

Eki Görüntüle 425393
Bu da R20 testi ve 95 derece.

Ama kasa konusunu ben de merak ediyorum. Belki farklıdır. Arkadaki egzozlardan 2'si de mi hava üflüyor? Yoksa biri bataryanın orada olduğu için süs mü?

Bir yanlışlık olmasın burnin sonuçları çok fazla?

Standart stress testi. Hic bir ayar yapmadim. Acip sadece run'a bastim. Ama ayni sicakliklar ayni cpu'lu Acer Nitroda da var. O yuzden cokta takmamak gerek. 125mv undervolt yapinca o dooksan bes, 85 civarina iniyor.

Standart stress testi. Hic bir ayar yapmadim. Acip sadece run'a bastim. Ama ayni sicakliklar ayni cpu'lu Acer Nitroda da var. O yuzden cokta takmamak gerek. 125mv undervolt yapinca o dooksan bes, 85 civarina iniyor.

O zaman CPUnun kendisi ile ilgili olmalı durum. 59 derecenin üstüne çıkmıyor bende default ayarlarda 15 dakika boyunca. (Lenovo Y520) ama işlemcim I5 7300HQ.

Testi dün Windows 10 son yayınlanan sürümüyle gerçekleştirildi. Sıcaklık değeri işlemcide max 77 derece olduğunu gördüm. Başka yapmamı istediğiniz testler olursa yorum olarak belirtin.
Merhaba şarjı kaç saat dayanıyor?
Webde gezinip video izleyerek 6 saati çıkarıyor mu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı