Monster Abra A5 V15.7.4 vs MSI GF63 Thin 9SCSR-1053XTR

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Güzel Türkiye vatandaşı, yer yer siyah ekran diyorsun, bu senin sorunun da olabilir, ısınma sorunları diyorsun, bu ekran kartından mı, işlemciden mi, termal macundan mı, fandan mı kaynaklanıyor söylemiyorsun ki bunlar kronik sorunlu donanım modellerinden de kaynaklanabiliyor. Kötü kasa kalitesi derken neyi kastediyorsun? Ayrıca birkaç bariz ve "Monster sorunlu" diyebileceğimiz genelleyici örnekler vermen lazım kanıtlaman için.

Al Monster o zaman. Allah, Allah. Yaz bakalım Google'a Monster açılmıyor diye.
@Samotne Ciasteczka top sende. Ben bütün gerekçeleri sundum. İnanmıyor. Fanboyluk vakası.
@Setsuna Yuki.
@Denji.

Hiçbiri değil.

Al Monster o zaman. Allah, Allah. Yaz bakalım Google'a Monster açılmıyor diye.
@Samotne Ciasteczka top sende. Ben bütün gerekçeleri sundum. İnanmıyor. Fanboyluk vakası.
@Setsuna Yuki.
@Denji.
1. Ben fanboy falan değilim.
2. İnternetten bulduğumuz şikayetlere göre mi bilgisayar alacağız. Ona bakılırsan Acer, Lenovo, MSI Laptop açılmıyor desek de bir sürü sonuç çıkar.
Söylentilere inanarak dijital ürün mü alınır?

1. ben fanboy falan değilim.
2. internetten bulduğumuz şikayetlere göre mi bilgisayar alacağız. Ona bakılırsan Acer, Lenovo, MSI laptop açılmıyor desek de bir sürü sonuç çıkar.
Söylentilere inanarak dijital ürün mü alınır?

Madem bizim önerilerimizi dikkate almayıp Monster alacaksınız. Hayırlı olsun. Şans lazım olacak. Monster almak kumar oynamak gibidir. Nasipte varsa...

Madem bizim önerilerimizi dikkate almayıp Monster alacaksınız. Hayırlı olsun. Şans lazım olacak. Monster almak kumar oynamak gibidir. Nasipte varsa...
Monster almayacağım, daha doğrusu laptop almayacağım. Arkadaşa yanlış tavsiyede bulunmayın diye çabalıyorum.

Monster almayacağım, daha doğrusu laptop almayacağım. Arkadaşa yanlış tavsiyede bulunmayın diye çabalıyorum.

Biz yanlış tavsiyede bulunmayız. Merak etme sen. 😉
Biz kimsenin kötü ürün almadını da istemeyiz.

Peki hiç Monster kulandınız mı?

Hayır. Şimdi de madem kullanmadın neden yorum yapıyorsunuz diyeceksiniz. Artık aynı tip insanlar karşıma çıktığından ne yazacaklarını tahmin edebiliyorum.
Konu sahibi benim ve @Samotne Ciasteczka hocamın önerilerime baksın.

Öyle demeyecektim. Ama benim Monster kullanan tanıdıklarımın olduğunu belirtmek isterim.

Dediğim gibi Monster ve Casper işidir. Şanlıysan sorun yok ama diğer türlü...

Riske girmeye gerek yok. Bu kadar yüksek bir bütçede bu iki markayı düşünmek bile hatadır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı