Monster Abra A5 v16.3 Nasıldır?

Eki Görüntüle 391459
Hocam kapalıdan tam olarak neyi kastettiğinizi anlayamadım ama bahsettiğiniz bu tarz deliklerse monster'da da var, bir de bu model 2 yan 2 arka olmak üzere 4 ızgaralı.
Bir incelemede görmüştüm tam markayı hatırlamıyorum ama ya MSİ ya da Asus'tu alt tarafın yarısından fazlası cizgili açıktı. Ama Monsterdakiler yeter herhalde. Bir de bu açıklıklarla yerin arasında fark bırakmak için köşelerde yumuşak plastikler olur. O da varmış tamamdır sadece kullanırken bu boşlukları kapatmayın soğutma sağlıklı olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modeli tam bilmiyorum benim elimdeki model bu değil ancak ben Monster'ı herhangi bir şekilde önermiyorum, sorun yaşayanların yorumlarına bakabilirsiniz.Benim ağzım yandı başkasının da başına gelmesini hiç istemem, kronik sorunları olan bir marka Monster.

Modeli tam bilmiyorum benim elimdeki model bu değil ancak ben Monster'ı herhangi bir şekilde önermiyorum, sorun yaşayanların yorumlarına bakabilirsiniz.Benim ağzım yandı başkasının da başına gelmesini hiç istemem, kronik sorunları olan bir marka Monster.
Şikayet vardaki 4 5 sayfa şikayeti okudum fakat gördüklerim diğer markalarınkinden farklı değildi, sizin adınıza üzüldüm bence biraz şanssızlık olmuş, yine de parça ve kasa alıp toplama notebook satan bir markada kronik sorun var yorumuna ben katılamıyorum. Bakalım sipariş verdim belli bir süre kullanımdan sonra kullanıcı deneyimlerimi paylaşırım.

Hocam aynı parçalara sahip bir model daha koydular sadece kasa tasarımı farklı ve 4 ızgara yerine 2 ızgarası var fiyatı 100 tl daha uygun, sorun benim için fiyat değil ama açıkçası yeşil çizgili kasayı pek beğenmedim sizce hangisini almalıyım?

Asusun bu fiyattaki kasaları giriş seviye, dediğim gibi bütçem olsa rog serisinden bir şey alabilirim ama giriş seviyesi kasaları bana çok ucuzluk hissi verdi gidip yakından inceledim içime sinmedi aynı fiyata bu özelliklerde bir model de bulamadım zaten, asus modelleri hala 8.nesil işlemci ile satılıyor.
Hocam 4 dediğinin 2 ızgarası var 2 tanesi görüntü

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    1,6 MB · Görüntüleme: 124
  • image.jpg
    image.jpg
    1,7 MB · Görüntüleme: 140
Arkadaki ızgaraların fotoları. Biri aktif değil fotoğraflara bakarsan
Kendim teker teker kontrol etmedim ama kaç gündür gerek teknik ekip gerek facebook sayfası gerek mağaza görevlisi hepsiyle görüştüm ve hepsi 4 hava çıkışı olduğunu söylemişti, kusura bakmayın benim cahilliğim.
Az önce sinirden siparişi iptal ettim :D

Bu ikisinden birini almayı düşünüyorum şuan kararsız kaldım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı