Monster Abra A5 v16.4 kutusundan garanti belgesi çıkmadı

ucan_sabri

Hectopat
Monster Abra A5 v16.4 sahibiyim. Kutuyu açtığımda garanti belgesi çıkmadı ve başkasının iade ürünü olabileceğini düşündüm. Ekrana dikkatli bakınca sol ve sağ altta hafif boşluklar var. Ve sol üstte siyah bir şey var bunlar normal mi? Yoksa tamir görmüş iade ürünü bana mı yollamışlar. Ürünü teslim alalı 7 gün oldu.

12.jpg

11.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Garanti belgesi çıkmaması çok problem değil. Fatura, garanti belgesi yerine geçer. Fakat ilk fotoğrafta sanki ekran düzgün oturtulmamış gibi geldi bana.

İlk olarak Monster ile iletişime geçip eksik evrağı mail olarak istemelisin. Eğer bu fotoğraftaki kusurlar rahatsız edecek cinsten ise Monster değişimi kabul etmek zorunda. Kabul etmez ise Tüketici hakem heyetine başvurur değişim ya da para iadesi alabilirsin.

Monster Abra A5 v16.4 sahibiyim. Kutuyu açtığımda garanti belgesi çıkmadı ve başkasının iade ürünü olabileceğini düşündüm. Ekrana dikkatli bakınca sol ve sağ altta hafif boşluklar var. Ve sol üstte siyah bir şey var bunlar normal mi? Yoksa tamir görmüş iade ürünü bana mı yollamışlar. Ürünü teslim alalı 7 gün oldu.

Eki Görüntüle 739754
Eki Görüntüle 739756
HDD Sentinel kullanarak sistem içindeki depolama birimlerinin kullanılıp kullanılmadığına bir bak.

Bunun dışında bu tarz ürünlerde garanti belgesi olarak fatura kullanılmakta.

Monster servisi çok Premium kalite bir servis arayın konuşun ekrandaki sorunu söyleyin PC'yi değiştirmeyi isteyin %95 kabul ederler ve özür maksatında ekipman yollama olasılıkları var arkadaşımın babsıda ekranda ölü piksel yüzünden yolladı ve sıfır ürün artı Monster mouse yolladılar.

cezalı olduğum için yazamadım
HDD Sentinel kullanarak sistem içindeki depolama birimlerinin kullanılıp kullanılmadığına bir bak.

Bunun dışında bu tarz ürünlerde garanti belgesi olarak fatura kullanılmakta.
7 günlük cihaz için bu değerler normal sanırım.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (53).png
    Ekran Görüntüsü (53).png
    760,2 KB · Görüntüleme: 161
cezalı olduğum için yazamadım

7 günlük cihaz için bu değerler normal sanırım.
Aynen cihaz için makul değerler. Bu durumda diğer arkadaların dediğin gibi durumu monster'a bildirirsen yardımcı olurlar. Satış sonrası hizmet'in en iyi olduğu firmalardan biri zaten bir şekilde çözüm üretirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı