Çözüldü Monster Abra A5 v16.4 mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Techh

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ekzosfer
Bilgisayarım için açtığım bu kaçıncı mavi ekran hata analizi konum hatırlayamıyorum. Bu durum çok can sıkıcı bir hal almaya başladı. Genel olarak bu konularda yaşanan hatanın anailizinde genel başlık neredeyse hiç değişmiyor. Bugün içerisinde iki defa oyun oynarken mavi ekran hatası aldım. Analizde yardımcı olursanız sevinirim.
Minidump dosyam: Minidump

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
kbdclass.sys hatası almışsınız. Monster Clevo kasa laptoplarda kronikleşmiş bir sorun bu. Control Center veya klavye ile ilgili herhangi bir yazılım varsa kaldırın sistemden.

Monster'a bu konuyla ilgili bir geri bildirim yapın ayrıca sürekli bu hata oluyorsa bir güncelleme yapsınlar sistemlerle ilgili.
kbdclass.sys hatası almışsınız. Monster Clevo kasa laptoplarda kronikleşmiş bir sorun bu. Control Center veya klavye ile ilgili herhangi bir yazılım varsa kaldırın sistemden.

Monster'a bu konuyla ilgili bir geri bildirim yapın ayrıca sürekli bu hata oluyorsa bir güncelleme yapsınlar sistemlerle ilgili.

Çözüm

Control Center programını bundan önce açmış oluğum hata analizi konusuna istinaden kaldırmıştım. Bunun dışında klavyeye etki eden bir adet yazılım kullanıyorum. O da PowerToys. Tam olarak klavye ile ilgili bir yazılım olmadığından dolayı kaldırıp kaldırmama konusunda emin olamadım.

Control Center programını bundan önce açmış oluğum hata analizi konusuna istinaden kaldırmıştım. Bunun dışında klavyeye etki eden bir adet yazılım kullanıyorum. O da PowerToys. Tam olarak klavye ile ilgili bir yazılım olmadığından dolayı kaldırıp kaldırmama konusunda emin olamadım.

Kaldırıp deneyin. Ve son olarak dediğimi de yapın. Kronik bir sorun olduğu için geri bildirim yolalyın.

Kaldırıp deneyin. Ve son olarak dediğimi de yapın. Kronik bir sorun olduğu için geri bildirim yolalyın.
Dediğiniz gibi PowerToys programını da bilgisayarımdan kaldırdım. Geri bildirimde de bulundum. Geri bildirim esnasında spesifik olarak kbdclass.sys hatası aldığımı özellikle belirterek cihazı taraflarına göndermemi de istediler. Bakım için gönderdiğimde bu durumu da ileterek göndereceğim. Yardımınız için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı