Monster Abra A5 v16.5 15.6 fiyatına değer mi?

FreeDOS işletim sistemi yok demek ve fiyatına göre iyi bir ürün parçalarda kaliteli ama yanına kaliteli bir laptop soğutucu almanızı tavsiye ederim laptoplar çok ısınır özellikle oyun laptopuysa.

Forumda ki herkes de bir anti monstercılık var Abra v16.6 kullanıyorum bir kere beni üzmedi gerek ısınma gerek kasma hiçbir sorun yaşatmadı bugün 16 GB RAM de ekledim uçuşa geçti

Forumda ki herkes de bir anti monstercılık var Abra v16.6 kullanıyorum bir kere beni üzmedi gerek ısınma gerek kasma hiçbir sorun yaşatmadı bugün 16 GB RAM de ekledim uçuşa geçti

Tamam sakin olun.

Monster'in Abra serisinde kullanılan Clevo kasanın kalitesiz olduğunu herkes bilir. Acer, Lenovo gibi markaların kullandıkları malzemelerin kalitesi gayet sağlam iken , Monster'in Abra kasasının yapısı çok kalitesiz, plastik bir yapı düzeyinde, ve çok ısınır.

Isınma olayını bıraktım , Monster'in kasası gerçekten ince olduğu gibi kırılgandır.Fakat Acer,Lenovo ve Asus'un bazı modellerinde bu sorun hayli hayli görülmez bir gerçektir.

Son düzenleme:
Forumda ki herkes de bir anti monstercılık var Abra v16.6 kullanıyorum bir kere beni üzmedi gerek ısınma gerek kasma hiçbir sorun yaşatmadı bugün 16 GB RAM de ekledim uçuşa geçti.

Hocam sizde sorun çıkmaması bu arkadaşta çıkmayacağı anlamına gelmiyor. Genel olarak çoğu kullanıcı sorun yaşadığı için önermiyorum ben. Şansa bırakmamak gerekli bu işi.

Forumda ki herkes de bir anti monstercılık var Abra v16.6 kullanıyorum bir kere beni üzmedi gerek ısınma gerek kasma hiçbir sorun yaşatmadı bugün 16 GB RAM de ekledim uçuşa geçti.
Herkes sizin gibi memnun olacak diye bir kural yok. Monster Abra serisi şans işidir kimisinde mükemmel çalışır kimisinde berbat.

Değmez fiyat artarsa bunu öneririm;

Artmazsa;

Geri
Yukarı