Monster Abra A5 v16.5.2 nasıldır?

Hangi modelini kullanıyorsun?
Arkadaşım Abra a5 kullanıyor ve gerçekten memnun. v16 modellerinden sanırım.
İşlemci ve ekran kartı kaç derece gördünüz en fazla?
Hangi oyunlarda?
85-90 derecelerde geziyor işlemci oyunlarda, 90 üstüne çıktığı oldu. 15.8.3 modelini kullanıyorum. Ayrıca ısınma sorununu geçtim, malzeme kalitesi de iyi değil.

Hangi modelini kullanıyorsun?
Arkadaşım Abra a5 kullanıyor ve gerçekten memnun. v16 modellerinden sanırım.
İşlemci ve ekran kartı kaç derece gördünüz en fazla?
Hangi oyunlarda?
GTA V, Watch Dogs 2, Remnant From The Ashes, Valorant, CS:GO, The Long Dark, Ghostrunner oynadım sanırım şuana kadar, ilk aldığımda sıkıntı yoktu fakat sonradan işlemci 85-90 derece arası çalışmaya başladı.
Ne zamandır kullanıyorsun?
Ve throttle yapıyor mu ısındığı zaman?
Throttle yapmıyor, 2-3 aydır bende cihaz.

Bravo 15 iyidir.

İyi değil mi hocam 90 derece.
Hocam 90 derece sorun değil fakat bu bütçedeki Lenovo IPG3 gibi cihazlara vs. baktığınızda RDR 2 gibi bir oyunda bile 85 derecelerden genel olarak aşağıda olduğunu görürsünüz, ayrıca 90 derece altında da olsa 88-85 derece arası uzun süre çalışması çok hoş olmaz. Monster'ın malzeme kalitesi çok iyi olmadığından dolayı anakartında vs. sıkıntı çıkar diye korkuyorum bu yüzden 90 derece altı bile çok geliyor.

Son düzenleme:
Benim 1.5 yıl oldu Nitro5 kullanalı 11. ayından sonra 90 derecelerin üstüne çıktığı oldu 91-94 arası
fanlarını temizletip termal macun yenileteceğim. Zaten 8-10 ayda bir temizlik şartmış.
11. aydan önce sıcaklık değerlerim 70-77 arasıydı.
Ben alalı 6 ayı geçmemesine rağmen yani temizlik-macun değişimi zamanı gelmemesine rağmen sıcaklıklar yükseldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı