Monster Abra A5 v16.5.2 nasıldır?

O zaman monster ın sıcaklık değerleri kronik :/
Aynen öyle, ben de arkadaşa bu yüzden önermiyorum dedim zaten. Ayrıca Monster'ın malzeme kalitesi de çok iyi olmadığı için yüksek sıcaklıklarda anakartını vs. diğer kaliteli bilgisayarlara göre daha çabuk yakma ihtimali var, başka bir bilgisayarda 90 derece sorun olmazken bu bilgisayarda olabilir yani.

Aynen öyle, ben de arkadaşa bu yüzden önermiyorum dedim zaten. Ayrıca Monster'ın malzeme kalitesi de çok iyi olmadığı için yüksek sıcaklıklarda anakartını vs. daha çabuk yakma ihtimali var, başka bir bilgisayarda 90 derece sorun olmazken bu bilgisayarda olabilir yani.
Çok doğru size de ve bütün böyle sorun yaşayanlara geçmiş olsun
Aynen öyle, ben de arkadaşa bu yüzden önermiyorum dedim zaten. Ayrıca Monster'ın malzeme kalitesi de çok iyi olmadığı için yüksek sıcaklıklarda anakartını vs. diğer kaliteli bilgisayarlara göre daha çabuk yakma ihtimali var, başka bir bilgisayarda 90 derece sorun olmazken bu bilgisayarda olabilir yani.
Ben bilgisayardan fazla anlamam da imzamdaki laptop benim kullandığım cihaz özellikleri falan nasıl iyi bir laptop mu ?

Çok doğru size de ve bütün böyle sorun yaşayanlara geçmiş olsun
90 dereceye kadar işlemci, 80 dereceye kadar da ekran kartı sıcaklığı normaldir fakat bu kadar kısa sürede sıcaklıklar bu kadar değiştiyse bir kaç ay sonra ne olur çok merak ediyorum. Bu bilgisayarı kendi isteğimle almadım zaten.
Ben bilgisayardan fazla anlamam da imzamdaki laptop benim kullandığım cihaz özellikleri falan nasıl iyi bir laptop mu ?
Bunun için başka bir konu açsanız daha iyi olur, arkadaşın konusunun karışmaması için.

90 dereceye kadar işlemci, 80 dereceye kadar da ekran kartı sıcaklığı normaldir fakat bu kadar kısa sürede sıcaklıklar bu kadar değiştiyse bir kaç ay sonra ne olur çok merak ediyorum. Bu bilgisayarı kendi isteğimle almadım zaten.
Ben bu laptopu almadan önce A5 v.16.5 almak istiyordum vazgeçtim şuan :D

Bunun için başka bir konu açsanız daha iyi olur, arkadaşın konusunun karışmaması için.
Teşekkür ederim cevaplarınız için

Yağmur hocam laptopun güç planını dengeli ye alarak belki sıcaklık düşürebilirsiniz
Cihaz kaç yılında alındı, 2019 ve öncesi Acer Nitro'lar ısınma sorunlu.
Cihazı 1.5 sene önce aldım

Geri
Yukarı