Monster Abra A5 v16.5.2 alınır mı?

Şahsen ben alırım ama bu sitede Monster'e karşı bir antipati var büyük ihtimal negatif yorumlar daha çok olacaktır. :D

Bir iki model dışında düzgün modeli yok çünkü. Kasa kalitesi kötü ve ısınma sorunları mevcut.

7499 TL fiyatıyla dikkatimi çekti. Özellikle de i5 10. nesil ve GTX 1650 olması. Bu fiyata alınır mı?

Alınmaz, bütçeniz ne kadar? Onun yerine bu alınabilir:

Son düzenleme:
Alınmaz, bütçeniz ne kadar? Onun yerine bu alınabilir:

Hocam neden bunu öneriyorsunuz, Acer Nitro 5 ile neredeyse aynı sisteme sahip. (Nitro 5'i savunmuyorum, insanların hangi durumlarda hangi sistemi önerdiğini merak ettim sadece.)

Monitör hzleri ve SSD dışında farkları yok sanırsam.

Sürekli bu iki sistemin önerildiğini görüyorum, ikisi arasında seçim yaparken neye dikkat etmek lazım?

Hocam neden bunu öneriyorsunuz, Acer Nitro 5 ile neredeyse aynı sisteme sahip. (Nitro 5'i savunmuyorum, insanların hangi durumlarda hangi sistemi önerdiğini merak ettim sadece.)
Aklıma ilk bu geldi, yoksa Acer modeli de güzel.

Monitör hzleri ve SSD dışında farkları yok sanırsam.
Evet, hatta Nitro modeli ekran konusunda daha iyi.

Sürekli bu iki sistemin önerildiğini görüyorum, ikisi arasında seçim yaparken neye dikkat etmek lazım?
İkisi de güzel modeller. Tasarım olarak Lenovo daha iyi, soğutmada da Acer bir tık öndeydi sanırsam. Ben olsam Lenovo'yu tercih ederdim.

Valla dün Abra serisinin bir laptob'u ile oynadım,ısınma vs. yoktu bende bir şaşırdım.

Alınabilir ''bence''

Kızgın/Üzgün atanları anlıyorum :p

Yeni konular

Geri
Yukarı