Monster Abra A5 V16 7.1 kronik sorunu var mı?

Bu var.
@SEMIKAANCAKIR bayağıdır laptop konularindan uzak kaldim, bu nasildir?
Laptoplar cekmiyor artik beni :D

Çok güzeldir.

Hiçbir sıkıntı cikarmaz hocam 2 aydir kullanıyorum problem yok herkesin soyledigine kulak asma derim Monster dusmani.

1 tane iyi ürün çıkınca gerisi sorunsuz mu oldu? Sende başta çok sorun çekmedin mi zaten? Monster düşmanıymışım :D forumda önceden v25.1 v22.2 v21.6 modellerini öneren bendim.
Evet hocam 10 sene goturur konuyu hortlattilar gonul rahatligiyla al YouTube kanalima beklerim seni.

İsinma sorunlu.

Nitro 5'in neresi ısınma sorunlu acaba?

Hiçbir sıkıntı cikarmaz hocam 2 aydir kullanıyorum problem yok herkesin soyledigine kulak asma derim Monster dusmani.
Normalde gönlüm monster'dan yana lakin seninde dediğin gibi herkes problem çıkarır diyor. O yüzden bir tık şans işi monster almak risk almak demek gibi oluyor. Risk almayı severim lakin basit bir para değil teşekkürler.

Normalde gönlüm monster'dan yana lakin seninde dediğin gibi herkes problem çıkarır diyor. O yüzden bir tık şans işi monster almak risk almak demek gibi oluyor. Risk almayı severim lakin basit bir para değil teşekkürler.
degil hocam ama 10334 k aldim simdi 12500k larda kur fiyat dengesi belli olmayan stabil olmayan ekonomi evet caspera gore gayet iyi casper cop firma gercekten monstetin teknik servisi iyi gercekten en azindan bir orta yol buluyon 5 yil parca tedarigide bulunduruyorlar.monster aldim evet kumar oynadim ama ne biliyim bak ne diyorum benim yasadiklarimi belki yasamican belki yasican kisisel seye gore degisir.
eyvallah kiral.
Degisik bir adamsin.

Degil hocam ama 10334 k aldim simdi 12500klarda kur fiyat dengesi belli olmayan stabil olmayan ekonomi evet caspera gore gayet iyi Casper cop firma gercekten monstetin teknik servisi iyi gercekten en azindan bir orta yol buluyon 5 yil parca tedarigide bulunduruyorlar. Monster aldim evet kumar oynadim ama ne bileyim bak ne diyorum benim yasadiklarimi belki yasamican belki yasican kisisel seye gore degisir.
Eyvallah kiral.

Biraz daha duzgun yazmayi ogren. Ne virgun ne de nokta yok.

O zaman inşallah bu modeli almayı düşünüyorum yaklaşık bir ay sonra gibi alabilirim ancak bir tık alt fiyatta başka öneriniz var mı?

Hocam sana acik ve net konusuyummu. Butun markalarda sorun vardir. Teknoloji sans isidir. Teyzemgiller Abra A7 12.4 kullaniyor teknik servis yuzu gormedi. 2 senedir sadece isiniyir bakimlari gelmis ama dinlemiyor teyzem masaustu dolu astrolojiyle ugrasyr falan ne bileyim ya.
Biraz daha duzgun yazmayi ogren. Ne virgun ne de nokta yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam noktayi virgulu birak bu emre hocamiz bu isi anlatmis.
Normalde gönlüm Monster'dan yana lakin seninde dediğin gibi herkes problem çıkarır diyor. O yüzden bir tık şans işi Monster almak risk almak demek gibi oluyor. Risk almayı severim lakin basit bir para değil teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam ben emre hocam ayni sorunlari yasadik aklina takilirsa dinle ona gore davran ne desek bos.

Yeni konular

Geri
Yukarı