Monster Abra A5 V16 7.1 kronik sorunu var mı?

tomhardy2022

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar sonunda Gaming laptop aldım. Çok sukur bu laptopta kronik bir sorun var mıdır? Acaba simdilik yok. Hepsiburada üzerinden aldım. Kaç sene oyun oynatır acaba?

Bence en az 4 sene idare eder.
Fakat o laptoba soğutucu şart.
Fakat o laptoba soğutucu şart.
Clevo ama çok sorunlu bir model değil.

Merhabalar sonunda Gaming laptop aldım. Çok sukur bu laptopta kronik bir sorun var mıdır? Acaba simdilik yok. Hepsiburada üzerinden aldım. Kaç sene oyun oynatır acaba?

Aldığında ilk 2 hafta sorun çıkmazsa sorun yoktur. MSI Afterburner ile değerlere bak işlemci 90'ı geçiyorsa sorun vardır.

Tekrar ediyorum:
Kendisi Clevo ama az sorunlu modellerden.
Clevo olup ta sağlam olan sayılı modelden.
Aldığında ilk 2 hafta sorun çıkmazsa sorun yoktur. MSI Afterburner ile değerlere bak işlemci 90'ı geçiyorsa sorun vardır.
Hocam bu model Clevo ama sorun arz etmeyen nadir clevo modellerden.
Bence sizi idare eder.

Hayırlı olsun, düzgün kullanırsanız bir sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum. Benim bilgisayarımda pil şişmesi olmuştu garanti bitmesine rağmen ücretsiz değiştirdiler. Bir de kapağın menteşesine garip bir şey olmuştu 1 günde ücretsiz bir şekilde yapıp verdiler yine garantisizken. Yani çok büyük sorunlarla karşılaşmadım ve müşteri memnuiyeti göz önünde bulunduruyorlar, diğer markalar gibi iliğinizi sömürmek gibi bir amaçları yok. İçin rahat olsun.

Yanına bir de şunu alırsan uzun süreler kullanırsın. Bu ürün Trust GXT Yozu'nun birebir aynısı, aynı fabrikadan çıkıyorlar fakat %50 daha ucuz.

Hayırlı olsun, düzgün kullanırsanız bir sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum. Benim bilgisayarımda pil şişmesi olmuştu garanti bitmesine rağmen ücretsiz değiştirdiler. Bir de kapağın menteşesine garip bir şey olmuştu 1 günde ücretsiz bir şekilde yapıp verdiler yine garantisizken. Yani çok büyük sorunlarla karşılaşmadım ve müşteri memnuiyeti göz önünde bulunduruyorlar, diğer markalar gibi iliğinizi sömürmek gibi bir amaçları yok. İçin rahat olsun.

Yanına bir de şunu alırsan uzun süreler kullanırsın. Bu ürün Trust GXT Yozu'nun birebir aynısı, aynı fabrikadan çıkıyorlar fakat %50 daha ucuz.
Haklı.
Her ne kadar sorunlar çıksa da Monster kullanıcı dostu bir firma.
Ve evet soğutucu şart.

Bu modelin bir benzeri arkadaşım tarafından kullanılıyor.
Yazın sadece 1 kere 90 olmuş o kadar.
Ağır yükte genelde 86-87 (Monster için normal) imiş.
Fanı turboya alınca buz gibi oluyormuş.
Onlar abi-kardeş Monster kullanıyorlar.
Hocam Monster osb fan ayarlarını fazla yapınca en fazla alınca 100 görüyorum. Ama oyun değil fan ayarlarını yükseltince.
100 ne?

Geri
Yukarı