Monster Abra A5 v19.2 Gaming laptop alınır mı?

Sebebi Clevo kasalı modeller, Clevo kasa alırsan ne diyeyim ki sana? Daha önceden de anlatanlar oldu ama "çöp" demekten öteye gidemedin.

Konu sahibinin bütçesi nedir? Attığı model alınabilir.

En iyi servis Monster mı? Hocam güldürmeyin lütfen. Adamlar kronik sorunlu modeller üretip millet sorunu için servise gelince format atmaktan başka bir şey yapmıyorlar. Tamam birkaç kez parça değiştirdiklerini gördüm ama milletin kasasında hasar bırakıp gönderdiklerini de gördüm.
Ben de aynısını savunuyorum, servisleri gerçekten çok iyi. HP gibi ilgisiz değil, Asus gibi farklı servislere yönlendirmiyor. Kendi içinde çözüyorlar. Monster alınabilir mi durumunda ise ben aldım kullandım, klavyede silinmeler başlamıştı ve fan sesi çok fazlaydı. Bunlar dışında bir sorun göremedim.

Sebebi Clevo kasalı modeller, Clevo kasa alırsan ne diyeyim ki sana? Daha önceden de anlatanlar oldu ama "çöp" demekten öteye gidemedin.

Konu sahibinin bütçesi nedir? Attığı model alınabilir.
Ben de Clevo mağduruyum. Değişim yoluna gidiyoruz şuan monsterla 1 sene problem yaşadıktan sonra. Abra A7 V13.2 den 14.2 ye değişecek. 14.2 Clevo mu?

Ben de Clevo mağduruyum. Değişim yoluna gidiyoruz şuan monsterla 1 sene problem yaşadıktan sonra. Abra A7 V13.2 den 14.2 ye değişecek. 14.2 Clevo mu?
14.2 tongfang.

Yeni konular

Geri
Yukarı