Monster Abra A5 v2.1 batarya sorunu

Umuttiken

Hectopat
Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi günler diliyorum. Bu forumda birçok eksik bilgimi üye olmadan girerek, araştırarak giderdim. Bir çok sorunumu çözmemde yardımcı oldunuz. Bu konuda daha önce oluşturulmuş bir yazı göremedim ve konu oluşturmaya karar verdim. Herhangi bir forumda oluşturduğum ilk konu sanırım bu. Arkadaşlar benim Monster Abra A5 v2.1 laptopum var Letgo'dan 2. el olarak satın aldım ama bataryası bitikti. İlk başlarda herhangi bir sorun teşkil etmiyordu ama şu an prize takmadan kullanmam gerekiyor. W370BAT-8 laptopumun bataryası. Bunun ucuz bir şekilde muadilini bulamadım bileniniz var ise yazarsa çok mutlu olurum. İnternette fiyatları 450 - 500 TL civarında. Bu konuda herhangi bir çözüm önerisi sunabilecek var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandığınız cihaz oyun ve performans odaklı, o fiyata batarya almak gereksiz masraf olur. Prizde kullanmaya devam edin derim.
Performans odaklı olduğunu biliyorum. Ama ara sıra okula götürmem gerekiyor ve uzatma kablosu ile çok ağır oluyor benim için. Batarya yerine powerbank tarzı birşey mi alsam diye de düşündüm ama laptopta nasıl oluyor pek bir bilgim yok

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı