Monster Abra A5 V20.2.6 nasıldır?

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
65
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Bu cihaz ilgimi çekti. 13. nesil, 4050 130W güzel geldi. Ne düşünürsünüz? Fiyatı da 26.5’e geliyor.

IMG_3622.png

Malzeme kalitesi düşük, sıcaklıkları yüksek.
Bu daha iyi bir alternatif olacaktır.

Yanlış hatırlamıyorsam bu Abra cihazlar Tongfang kasa, overboost ve çoğu güzel ayar Control Center üzerinde mevcut. Alınacaksa macun değişmeli onun dışında cihazın soğutması güzel macunla güzel performans veriyor.

Hocam bence iyidir de Monster'lar ile ilgili ısınıyor gibi şeyler duymuştum.
Abra A5 v19.2.4 kullanıyorum Fifa23 ve RDR2 oynadım genel gpu ve cpu sıcaklıkları 80 derece altında oluyor sürekli. Atılan acer ve benzerlerinde sıcaklık sorunu yaşayıp konu açanlara denk geldin.

@Senyör Kesada işlemci farkı da önemli açıkçası hocam.

Hocam biri 16:10 onu görmüştüm ama istemiyorum. Diğeri ise ekran kartını bırak cihaza dair bilgi bile yok sitesinde.

Kendi macunu mu yetersiz? Maker alırız sorun değil ama Monster servisinden memnun kalmıştım.

Hocam açıkçası ben Monster önermiyorum. Gerek alternatif modelleri hem kalitesi yüzünden.
@DNA Hocam kendisi bir ara Abra cihaza sahipti bir de ondan dinleyin derim.

@DNA hocamda bulunan eski kasa Clevo ve o cihazlar soğutma ve anakart olarak özürlüydü, bende de Abra var ama Tongfang kasa ve gayet güzel çalışıyor. Yeni kasa Monster cihazların çoğu kaliteli gerek anakart gerek soğutma olsun, sadece macun sorun dediğim gibi.

Kendi macunu mu yetersiz? Maker alırız sorun değil ama Monster servisinden memnun kalmıştım.

Servisi güzel ancak en son MX4 kullanılıyordu, pumpout yapmaya müsait bir macun kendisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı