Çözüldü Monster Abra a5 v5.2 mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Murat Köprücek

Hectopat
Öncelikle merhabalar. 20 Ocak 2021 saat 23.35 civarlarında bilgisayarım ben oyun oynarken birdenbire mavi ekran hatası verdi. Hata kodu yazmıyordu ekranda sadece bir QR kodu vardı. Ben de o kodu çekmeyi yetiştiremedim zaten. Yaklaşık bir ya da iki gün sonra cihazım olan Monster Abra A5 v5.2 cihazım için Monster yetkili servisi uzaktan bağlantı sağlayacak çünkü işlemcim haddinden fazla ısınıyor ve bazen bilgisayarı açtığımda GTX 960M olan ekran kartımı okumuyor. Dolayısıyla servisle bağlantı sağladığım zaman böyle bir sorunun da yaşandığını ve sebebini bildirmek istiyorum ki o sorunumu da çözsünler. Bu yüzden sorunun ne olduğunu bilmem lazım. Minidump dosyasını aşağıdaki linke bırakıyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Geldim kusura bakmayın. Doğru sürücüyü atmıştım aslında. Cihazları takip çıkarır mısınız?

Aslında pek bir fikrim yok, DDU ile tekrar silip evrensel sürücüyü ve ms sürümünü kurabilirsiniz.

Şu an istediğiniz sürücüyü silerek yeniden kurulum gerçekleştirdim. Bu sefer işlemler sorunsuz bir şekilde tamamlandı ve Sound Blaster cinema 2 uygulamasını da yükledim ve sorunsuzca çalıştırdım. Yardımınız için çok teşekkürler fakat son bir sorum var mahsuru yoksa.
Şu an Realtek High Definition Audio sürümü 2015 olarak gözüküyor yani güncel değil. Monster'in sitesinden yüklediğimiz için sürüm eski doğal olarak. Fakat siz de ses sürücümü güncel tutmamı istemiştiniz. Şu an güncelleme yapmasam bu şekilde devam etsem sorun yaşar mıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı