Monster Abra A5 V9.3 Kullanıcı Yorumları

OGGO52

Kilopat
Makaleler
1
Belirttiğim modeli almayı düşünüyorum. Bütçem 3800 lira ve bir lira bile üstüne çıkamıyorum ne yazıkki. Şu an stokta gözükmese de yetkiliyle görüştüğümde aralığın ilk haftasında stokta olacağını söyledi. Oynamak istediğim oyunlar ağırlıklı olarak CS:GO, BATTLEFIELD ve COD serileri olacak.

Modeli kullanan arkadaşlar mümkünse deneyimlerini aktarırlarsa mutlu olurum. Günlük kullanımda ve yük altında sıcaklığı, darboğaz durumu, geçen süre içerisinde malzeme durumu, panel kalitesi, varsa kronik problemleri ve kullanım ömrü hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

Cihazı aldığımda sonraki ay RAM takviyesi yapacağım. Eski bir bilgisayardan geçici olarak HDD ile idare edeceğim. Diğer bir model V12.1 ile aralarındaki fiyat ve donanım farkına değer olup olmadığında ise ikilemde kaldım diyebilirim. Son olarak bütçem sınırında alternatif önerilere açığım. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende 9,2 var gayet güzel ve performanslı. ancak ben 8. nesin intel işlemciler çıktığında almanı tavsiye ederim. çünkü şu an nvidia ekran kartlarında anlaşılamayan bir sorun var. yenileyince falan 1 saniyelik donma sorunları var ama onun dışında güzel oyun oynarsın

Bende 9,2 var gayet güzel ve performanslı. ancak ben 8. nesin intel işlemciler çıktığında almanı tavsiye ederim. çünkü şu an nvidia ekran kartlarında anlaşılamayan bir sorun var. yenileyince falan 1 saniyelik donma sorunları var ama onun dışında güzel oyun oynarsın
Bahsettiğiniz sıkıntıları ben de yaşıyorum masaüstünde sağ tık menüsünü açmaya çalışırken sağ altta pil simgesine basınca ve benzeri durumlarda maksimum 1-2 saniyelik donmalar meydana geliyor. Ancak intelin grafik sürücülerini Display Driver Uninstaller ile kaldırınca veya ikinci bir monitörü mini displayport (Doğrudan Nvidia kartına bağlı olan) üzerinden bağlayınca donmalar ortadan kalkıyor. Çözüm için intelin bi güncelleme göndermesi gerekli sanırım.

O konu için takipteyim. Bu hata sonradan ortaya çıktığından dolayı yazılımsal yani düzeltilebilir buluyorum. Ürün satışa sunulana kadar ve bir müddet aldıktan sonra beklemeyi düşünüyorum. Duruma göre iade yapabilirim veya ürünü değiştirebilirim galiba.

Bende aynı model var. Dediğiniz sıkıntı bende yok. Intel ve nvdia sürücülerini temiz bir şekilde kaldırıp yeniden kurmanızı tavsiye ederim.

Belirttiğim modeli almayı düşünüyorum. Bütçem 3800 lira ve bir lira bile üstüne çıkamıyorum ne yazıkki. Şu an stokta gözükmese de yetkiliyle görüştüğümde aralığın ilk haftasında stokta olacağını söyledi. Oynamak istediğim oyunlar ağırlıklı olarak CS:GO, BATTLEFIELD ve COD serileri olacak.

Modeli kullanan arkadaşlar mümkünse deneyimlerini aktarırlarsa mutlu olurum. Günlük kullanımda ve yük altında sıcaklığı, darboğaz durumu, geçen süre içerisinde malzeme durumu, panel kalitesi, varsa kronik problemleri ve kullanım ömrü hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

Cihazı aldığımda sonraki ay RAM takviyesi yapacağım. Eski bir bilgisayardan geçici olarak HDD ile idare edeceğim. Diğer bir model V12.1 ile aralarındaki fiyat ve donanım farkına değer olup olmadığında ise ikilemde kaldım diyebilirim. Son olarak bütçem sınırında alternatif önerilere açığım. Şimdiden teşekkürler.

9.2 almanı tavsiye ederim TI daha performanslı. Monster müşteri hizmetlerindende memnun kaldım baya yardımcı oluyorlar.

V9.2 bütçemi aşıyor hocam. Müşteri hizmetleriyle görüştüğümde aralığın ilk haftası, mağazaya gittiğimde 1 2 ay sonra stokta olur dediler. Ben de yakın zamanda memlekete döneceğim. Geçici olarak İstanbul'a geldim. Buradayken elden alayım hesaplarındayım. Aralık ayının ilk haftasını bekleyeceğim gelmezse v12.1 alıp döneceğim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı