Monster Abra A7 nasıl?

Arkadaşlar Monster’ın bu laptopu bana güzel geldi. Siz ne dersiniz? Monster önerir misiniz?
.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe varsa hem Windows 10 hem de 1TB HDD öneriririm. Ama yoksa şunu yapın:

• İşletim Sistemi: FreeDOS
  • 2.5" Yuva: 1TB HDD
Onun dışında güzel.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bütçe varsa hem Windows 10 hem de 1TB HDD öneriririm. Ama yoksa şunu yapın:

• Işletim sistemi: FreeDOS
  • 2.5" yuva: 1TB HDD.
Onun dışında güzel.
Ben de 1TB HDD eklemeyi düşünü. Tek merak ettiğim ısınma veya daha farklı sorunlar oluyor mu Monster'da?

Bugün v12.2 modeli geçti elime. Uzun zamandır gaming laptop kullanmamıştım o yüzden çok güzel geldi bana. Ama Monster’ın kronik ısınma problemi var. Undervolt yaparak o problem çözülüyormuş sanırım.
Undervolt yapabildimiz mi? Yaptıysanız başarılı oldu mu?

Sen de oldu mu ısınma proble mi?
Windows’u kurduktan sonra Control Center kurmadım bu yüzden fanlar dönmüyordu. Elimi attığımda aşırı ısındığını fark ettim ve Control Center’ı kurup fanları çalıştırdım. Boşta yanlış hatırlamıyorsam 40-50 derece arası seyrediyordu. Çok başarılı bir soğutması olduğunu söyleyemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı