Monster Abra A7 v12.1.5 ile Cyberpunk 2077

İşletim sistemi
Windows 10

Umutopcu

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar/günler dilerim. Abilerim ve kardeşlerim benim PC modeli yukarıda gördüğünüz model, özellikleri:
16 GB RAM.
i5 10300 işlemci.
GTX 1650 Refresh(2020) 4 GB.
500GB M.2 SSD (okuma: 1700 MB/s - yazma: 940 MB/s)
Şeklindedir.

Cyberpunk 2077 minimum istenen özellikler ise:
Core i5-3570K or FX-8310.
GTX 780 3GB (or RX 470 4 GB)
8 GB RAM.
3GB VRAM.
70GB Storage.
Windows 7 or Windows 10 64-Bit.
Target: 1080P Low.
Şeklinde yayınlandı.

Şimdi ben birkaç video izledim ve ufak araştırma yaptım yaklaşık benim ayarlarda bir PC 35-45 arası FPS veriyor. Ama aynı videolarda Ultra ayarlarda 20-25 FPS veriyor. Öncelikle farkın bu kadar az olmasını anlayamadım, acaba gelecek patchler ile bu optimizasyon çözülür mü?
İkincisi ise bu PC'de 35-45 arası FPS doğru mudur?
Üçüncüsü ise oyun için para biriktirdim aylardır bekliyorum, alsam tadını çıkartabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda optimizasyon problemi var doğru. Gelecek patch ile büyük oranda çözüleceğini düşünüyorum.

Ben de öyle düşünüyorum ama umarım 3 4 ay bekletmezler, aylardır beklediğim oyunu çıktığı halde 3 4 ay beklemek çok zor olur :D.
sanırım Steam'den alıp karakter özelleştirmeye uğraşmadan gidip deneyeceğim, sıkıntı olacak olursa iade eder ileride patch geldiğinde alabiliirm.

Ben de öyle düşünüyorum ama umarım 3 4 ay bekletmezler, aylardır beklediğim oyunu çıktığı halde 3 4 ay beklemek çok zor olur :D.
Sanırım Steam'den alıp karakter özelleştirmeye uğraşmadan gidip deneyeceğim, sıkıntı olacak olursa iade eder ileride patch geldiğinde alabiliirm.

Bilgisayarınız şimdiki optimizasyona rağmen bile akıcı oynatır o konuda endişeniz olmasın.

Tavsiye etmiyorum almanızı. Aşağı yukarı böyle bir performans verir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunda bulunan bugları bir kenara koyarak konuşuyorum. Videoyu atlayarak bir 5dk izledim ve yüksek ayarlarında gayet iyi bir performans vermiş, sonuçta yayınlanan sistem gereksinimleri kısmında yalnızca düşük ayarları desteklediğini görebilirsiniz. Ayrıca ben illa yüksek grafiklere oynayacağım demiyorum med veya Low bile yeter bana, pek sorun göremedim gibi. Bu videoyla beraber neden almayınız dediniz anlamadım...

Oyunda bulunan bugları bir kenara koyarak konuşuyorum. Videoyu atlayarak bir 5dk izledim ve yüksek ayarlarında gayet iyi bir performans vermiş, sonuçta yayınlanan sistem gereksinimleri kısmında yalnızca düşük ayarları desteklediğini görebilirsiniz. Ayrıca ben illa yüksek grafiklere oynayacağım demiyorum med veya Low bile yeter bana, pek sorun göremedim gibi. Bu videoyla beraber neden almayınız dediniz anlamadım...

Hocam videoyu göz ucuyla izledim, onu siz görün diye attım benim almayın yorumum videodan bağımsız. Oyunda 60 FPS'de tutunmak gerçekten çok zor. Ben masaüstü kullanıyorum ve işlemci katili denen AC Odyssey'de 71 derece olan işlemcim bu oyunda 80 dereceleri görüyor. Ağır bir oyun. Buglar da cabası ama firma çözeceğini söylüyor. Karar sizin tabi.

Hocam videoyu göz ucuyla izledim, onu siz görün diye attım benim almayın yorumum videodan bağımsız. Oyunda 60 FPS'de tutunmak gerçekten çok zor. Ben masaüstü kullanıyorum ve işlemci katili denen AC Odyssey'de 71 derece olan işlemcim bu oyunda 80 dereceleri görüyor. Ağır bir oyun. Buglar da cabası ama firma çözeceğini söylüyor. Karar sizin tabii.

Siz o video linkiyle beraber yalnızca almayın yazınca ben anlayamadım kusura bakmayın :Ddedikleriniz mutlaka doğrudur oynayan kişi sizsiniz, umarım hataları ve bu optimizasyon sorununu bir an önce çözerler...

Yeni konular

Geri
Yukarı