Monster Abra A7 v12.4.1 vs ASUS TUF Gaming FX706LI-HX175

Bütçe
9000

cihangirr

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yazılım geliştiricisiyim normalde masaüstünde çalışıyorum artık gezerek çalışmaya karar verdim verimliliği artırmak için haliyle laptopa geçiyorum arada da oyun oynarım belki diye Gaming laptoplara yöneldim mesele çok mühim 15.6 inç kurtarmıyor kod yazarken uzun soluklu işlerde bayağı zorluyor o yüzden 17 inç tercihim bütçe maksimum 9000 en iyi bu 2 laptopu bulabildim piyasada hangisini tercih etmeliyim sizce? Şimdiden teşekkürler.

Monster'in +8 RAM ve 450 lira daha az fiyatıyla önde gözüküyor ama ASUS'un da bir kalitesi var çok kararsız kaldım top sizde.

Monster Abra A7 v12.4.1:

ASUS TUF Gaming FX706LI-HX175:

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster zamanında fiyat/performans ürünüydü ve bu yüzden tercih ediliyordu. Düşük kaliteli kasası ve ısınma problemleri fazla göze batmıyordu. Şu an Asus ve Acer gibi markalarla aynı fiyat politikasını uyguluyor ve bence bu fiyatlara değmez. Monster'ın servisi kötü ama Asus'un da aşağı kalır yanı yok. Asus'un bu modelinin oyunlarda 80 dereceye kadar çıkabildiği söylenmiş forumda. Dizüstü için kabul edilebilir bir değer. Yaz aylarında daha da artacaktır tabiki.

Gerçek ASUS kalitesi için bunu tercih edebilirsiniz. İçindeki 2021 model GTX 1650 o yüzden GTX 1650 Ti'dan daha güçlü.

Hocam arkadaş 17 inç istiyormuş 15 inç bu.

Arkadaşlar yazılım geliştiricisiyim normalde masaüstünde çalışıyorum artık gezerek çalışmaya karar verdim verimliliği artırmak için haliyle laptopa geçiyorum arada da oyun oynarım belki diye Gaming laptoplara yöneldim mesele çok mühim 15.6 inç kurtarmıyor kod yazarken uzun soluklu işlerde bayağı zorluyor o yüzden 17 inç tercihim bütçe maksimum 9000 en iyi bu 2 laptopu bulabildim piyasada hangisini tercih etmeliyim sizce? Şimdiden teşekkürler.

Monster'in +8 RAM ve 450 lira daha az fiyatıyla önde gözüküyor ama ASUS'un da bir kalitesi var çok kararsız kaldım top sizde.

Monster Abra A7 v12.4.1:

ASUS TUF Gaming FX706LI-HX175:
ASUS can yakar Monster elini yakar.

Kaliteden dolayı ASUS tercih edeceğim gibi görünüyor herkes de benim gibi ikilemde gözüküyor var mı başka düşüncesi olan arkadaşlar ? 17.3" şart arkadaşlar birincil amaç yazılım.

Kaliteden dolayı ASUS tercih edeceğim gibi görünüyor herkes de benim gibi ikilemde gözüküyor var mı başka düşüncesi olan arkadaşlar ? 17.3" şart arkadaşlar birincil amaç yazılım.
Aslında iklem değil, ikisi de tam olarak iyi bir seçenek olmadığı için kimse "şunu alın" diyemiyor. 17 inç istemeniz bütçenizden dolayı daha iyi bir seçenek önermemizi zorluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı