Monster Abra A7 v13.1 alınır mı?

Başka güzel bulsam onu alırım da yok ama.
Ryzen 5'li HP Victus serisi gayet iyi bir rakip. Ve şimdi farkettim 3050ti'dan kesinlikle ve kesinlikle uzak durun. 16 serisi performansı veriyor resmen. 4GB VRAM günümüzde hele laptop gibi yükseltilemeyen cihazlarda size sıkıntı yaratır. 30 serisi kartta ısrarcıysanız bakmanız gereken en düşük 3060'lı laptoplar.

Benim için tasarımı daha önemli hocam.
Elinizde kalınca sosyalde konu açmazsınız o zaman umarım, ne diyelim?

Alacağınız laptopun özellikleri nedir?
Linkini koydum zaten. Monster Abra A7 V13.1.

Ryzen 5'li HP Victus serisi gayet iyi bir rakip. Ve şimdi farkettim 3050ti'dan kesinlikle ve kesinlikle uzak durun. 16 serisi performansı veriyor resmen. 4GB VRAM günümüzde hele laptop gibi yükseltilemeyen cihazlarda size sıkıntı yaratır. 30 serisi kartta ısrarcıysanız bakmanız gereken en düşük 3060'lı laptoplar.

Hocam kullanan çok kişi var. Gerçekten çok kötü olsa bu kadar alan kullanan olur mu ? 3060'da çok aşıyor bütçemi. En fazla 3050 alabiliyorum.

Hocam abartmayın. Ben de Monster kullanıyorum. RDR2 FHD Ultra da işlemci 80 ekran kartı 75'i görüyor. Cidden abartıyorsunuz. Cidden kötü modelleri vardır belki ama ben memnunum şahsen. Öneririm bu yüzden

Kendim de 2 ay kullandım mavi ekran sorunlarından dolayı papaz oldum adamlarla iade ettim 2 ay sonunda. Bilgisayarın yanında verdikleri hediyeyi iade edersen geri istiyorlar. Madem geri isteyeceksin, hediye demeyeceksin. Her yere reklam verecekleri bütçeye gidip sorunlarını çözmeye harcasınlar. Abartmıyorum hatta dediklerim az kalır. 3 arkadaşım daha kullanıyor hepimiz pişmanız. HP Victus ve Acer candır

Ryzen 5'li HP Victus serisi gayet iyi bir rakip. Ve şimdi fark ettim 3050 Ti'dan kesinlikle ve kesinlikle uzak durun. 16 serisi performansı veriyor resmen. 4 GB VRAM günümüzde hele laptop gibi yükseltilemeyen cihazlarda size sıkıntı yaratır. 30 serisi kartta ısrarcıysanız bakmanız gereken en düşük 3060'lı laptoplar.

Alınca 1 ay olmadan konu açacak Monster Abra A7 V13 mavi ekran hatası

HP Victus 16 modeline bakabilirsiniz.
Bencede. RAM 8 olsa bile ileride bir 8'lik daha takılıp devam edilebilir. 3060 için kesinlikle değer. Küçük yazılımsal ayarlar yapılınca sıcaklık konusunda sıkıntı yaratmayacak on numara bir kasası var.

Kendim de 2 ay kullandım mavi ekran sorunlarından dolayı papaz oldum adamlarla iade ettim 2 ay sonunda. Bilgisayarın yanında verdikleri hediyeyi iade edersen geri istiyorlar. Madem geri isteyeceksin, hediye demeyeceksin. Her yere reklam verecekleri bütçeye gidip sorunlarını çözmeye harcasınlar. Abartmıyorum hatta dediklerim az kalır. 3 arkadaşım daha kullanıyor hepimiz pişmanız. HP Victus ve Acer candır
Şahsen ben almadım öyle hatalar. Kullandıysanız eleştirmek en büyük hakkınızdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı