Monster Abra A7 v13.1 alınır mı?

Hocam Monster'in Clevo kasaları dışında ürünlerinde ne gibi sorunlar yaşadın veya bizzat şahit oldun acaba?

Arkadaşım Tongfang kasada ısınma sorunu yaşıyor. LoL'de bile FPS 2 haneliye düşüyor. Monster'ı öneren ya para verdi diye kendini avutuyordur ya da Monster'da çalışıyordur

Arkadaşım Tongfang kasada ısınma sorunu yaşıyor. LoL'de bile FPS 2 haneliye düşüyor. Monster'ı öneren ya para verdi diye kendini avutuyordur ya da Monster'da çalışıyordur

Ben Tulpar T7 v20. 5 kullanıyorum 2 aydır hiçbir sorunu yok günün 6 saati LoL oynuyorum FPS 300 ort. Isınma da yok. GTA 5, Witcher 3 Full ayarlarda 80 85 arası GPU sıcaklığı CPU da 85 ort. Ekranında ölü piksel vesaire de bulunmuyor. Tertemiz bilgisayar yani. Ben olanı söylüyorum arkadaşım, arkadaşlarım da kullanıyor gayet memnunuz.

Merhaba,
Yeni laptop almayı düşünüyorum tasarım konusunda sadece Monster'ı seviyorum. Bütçem de maksimum 20.000 lira. 17.3 inç'den aşağı istemiyorum. Sizce alınır mı?

Şu anki kullandığım bilgisayar;

ASUS Vivobook Pro 17.
i7-8565U
GTX 1050 ve Intel UHD Graphics 620.
8 GB 2400 MHz DDR4 RAM.
250 GB M.2 NVMe M.2 SSD.
17.3 inç.
Harman / kardon.

Kullanan çoğu arkadaşım memnun. Ben gördüğüm kadarıyla tavsiye ederim illa beğendiysen alınır. 20k ya başka markalar da bakabilirsin ama. Belki daha uygun daha kaliteli daha yüksek özellikli bulabilirsin.

Monster alınmaz. Aynı fiyata başka marka alır.

Neden bu kadar hınçlı olduğunuzu anlayamadım hocam galiba rakip firmada çalışıyorsunuz sizde. Elektronik bu sizin gördüklerinize öyle denk gelmiş nedense bana da çok az sorun yaşayan geldi.(belki Monster bana maaş bağladı)

Kullanan çoğu arkadaşım memnun. Ben gördüğüm kadarıyla tavsiye ederim illa beğendiysen alınır. 20k ya başka markalar da bakabilirsin ama. Belki daha uygun daha kaliteli daha yüksek özellikli bulabilirsin.

Neden bu kadar hınçlı olduğunuzu anlayamadım hocam galiba rakip firmada çalışıyorsunuz sizde. Elektronik bu sizin gördüklerinize öyle denk gelmiş nedense bana da çok az sorun yaşayan geldi.(belki Monster bana maaş bağladı)

Müşterisini insan yerine koymayan firmayı ben de adam yerine koymam

Markasını önemsediğini düşünmüyorum Monster'ın kalitesiz kasalar ve ısınma promblemlerini daha yeni yeni aşmaya başladılar sen kaç senelik firmasın halen bariz bozuk ürünler üretiyorsun ben olsam Monster tercih etmem.

Geri
Yukarı