Monster Abra v16.6.5 oyunlarda kaç FPS verir?

Ya hocam Monster almayın Vatan'dan almayın diyorsunuz benim çevremde sadece bu mağazalar var. Bilgisayar alamamki o zaman.

Hepsiburada'nın kendi satıcısı ya da teknorya satıcısından alın sorun çıkmaz. 6.5kl ık DC sunucusunda 100 lerce kişiye o mağzalardan aldım çok az sorun çıktı ve hemen iade kabul edildi

Ya hocam Monster almayın Vatan'dan almayın diyorsunuz benim çevremde sadece bu mağazalar var. Bilgisayar alamamki o zaman.
Hocam illa mağzadan alacaksanız Media Markttan alın, ben oradan çok fazla alışveriş yaptım, hiçbir sorun çıkarmadılar. Biz size doğruları söylüyoruz, eğer kalitesiz ürün veya kazık ürün almak istiyorsanız alabilirsiniz.

O zaman Vatan'dan 16 GB RAM'li 1650 Ti'li bir laptop ya da kasa önerir misiniz İzmir mağazasından alayım.
Olur bir bakarım.
O zaman Vatan'dan 16 GB RAM'li 1650 Ti'li bir laptop ya da kasa önerir misiniz İzmir mağazasından alayım.

Hepsiburada'nın kendi sattığı ürünlerde de sorun olmaz

Oradan alırsanız aynı PC'ye 1-1.5k fazla verirsiniz
Bu arada, ben cümlemin sonuna nokta koymadım diye yöneticiler bana 1 saat mute attılar.d Dikkatimi çekti koymaman.d Vatan aşırı kazık. Hepsiburada'da 8K olan orada 11K idi. Şaka gibi.

Hocam illa mağzadan alacaksanız MediaMarkt'tan alın, ben oradan çok fazla alışveriş yaptım, hiçbir sorun çıkarmadılar. Biz size doğruları söylüyoruz, eğer kalitesiz ürün veya kazık ürün almak istiyorsanız alabilirsiniz.

Hocam oraya da baktım hepsi ekran kartsız 512MB ekran kartıyla oyun oynanmıyor.

Geri
Yukarı