Çözüldü Monster aldım başıma gelmeyen kalmadı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Sevgili oyun sever arkadaşlarım sizlerle Monster cihaz alarak başıma gelenleri paylaşmak istiyorum.
Bir yıl sıfır adi altında 6 adet ayıplı ürün değişimi yaptılar son gelen cihazda ana kartta yanık kasasında yamuk ekranı lekeli touch pad oynar şekilde geldi. Isınma problemleri vs.
kutu açılım videosu kanıt görselleri göndermeme rağmen son cihazda resmen davalık olduk. Süreç devam ediyor.
Firmanın teknisyenleri hepsine normal diyor.

Sizlerin bu durumda görüşü nedir? Sizce kim haklı?

14 güç içerisinde koşulsuz iade garantisi veren bir firmadan bunu beklemeniz gerekiyor. Forumları gezdiğinizde Monster alanların neredeyse yarısı ayıplı ürün diye iade ediyor firma bu ürünleri çöpe atmayacak tabii ki. Sonuç olarak binlerce kişi gibi sizde haklısınız ama bu neyi değiştirir bilemiyorum, geçmiş olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani tüketici olarak bakıyorum gerçekten irite eden bir durum, konuya hukuksal açıdan bakıyorum kanun ayıpsız misli ile değişim hakkı veriyor. Yani sıfır ürün olmak zorunda değil, hoş iddianıza göre size gelen ürünler ayıpsız da değil. Süreci THH'ye götürün. Bilirkişi atarlar. Söyledikleri gibi normal olan şeyse bilirkişi raporuyla tasdiklenir, iddialarınız doğruysa ayıpsız değişim ya da ücret iadesi hangisini isterseniz ona karar verilir gibi duruyor.

14 güç içerisinde koşulsuz iade garantisi veren bir firmadan bunu beklemeniz gerekiyor. Forumları gezdiğinizde Monster alanların neredeyse yarısı ayıplı ürün diye iade ediyor firma bu ürünleri çöpe atmayacak tabii ki. Sonuç olarak binlerce kişi gibi sizde haklısınız ama bu neyi değiştirir bilemiyorum, geçmiş olsun.
Çok teşekkür ederim.

Aslında ben tam olarak çekip video ile paylastim fakat sitede öyle gorunuyor sitenin yorumlar kısmında da resimleri paylaştım.

Yani tüketici olarak bakıyorum gerçekten irite eden bir durum, konuya hukuksal açıdan bakıyorum kanun ayıpsız misli ile değişim hakkı veriyor. Yani sıfır ürün olmak zorunda değil, hoş iddianıza göre size gelen ürünler ayıpsız da değil. Süreci THH'ye götürün. Bilirkişi atarlar. Söyledikleri gibi normal olan şeyse bilirkişi raporuyla tasdiklenir, iddialarınız doğruysa ayıpsız değişim ya da ücret iadesi hangisini isterseniz ona karar verilir gibi duruyor.
Thhye götürdüm şuanda firma tarafından savunma bekleniyor. Gerçekten pişmanlık.

Ben THH kararıyla yeni ürün aldım ama açılmış ürün geldi. Bir kaç eksik vardı kutuda. Strese girip uğraşmak yerine kullanmaya baktım. Bir daha da büyük şirketlerden şaşmam, daha düşük donanım olsa da.
Sizi az çok anlıyorum, büyük ihtimal size yine sıfır göndermezler.

Ben THH kararıyla yeni ürün aldım ama açılmış ürün geldi. Bir kaç eksik vardı kutuda. Strese girip uğraşmak yerine kullanmaya baktım. Bir daha da büyük şirketlerden şaşmam, daha düşük donanım olsa da.
Sizi az çok anlıyorum, büyük ihtimal size yine sıfır göndermezler.
Sıfır göndermek zorundalar araştırmalarıma göre misli ile ayıpsız değişimde yenisi sifiri ile değişim demekmiş zaten kendileride sıfır oldugunu iddaa ediyor.

Geri
Yukarı