Monster alınır mı?

Hayır satıcıdan yana sorunum yok, model hakkında alınmaz deniyor çoğu kişi, markadan dolayı olduğunu düşünüyorum, bilgisayar özelliklerini biliyorum fakat çok detaylı bilgim yok.
Kronik bir hatası, Clevo kasası yoksa ve bilgisayarı güzel korurum diyorsan Monster tam bir fiyat/performans ürünü. Abra A7 v11 kullanıyorum 2 sene oldu. En ufak bir sorun yaşamadım.

Bu modele çok baktım fakat özelliklerine göre bu kadar uygun olması düşündürüyor.
Yurtdışı fiyatı olan 800 dolar bandı fiyatı ile aynı. Ürün hakkındaki detaylı bilgi için buraya bakabilirsin. Ancak bu bütçeden başka bir seçeneğin olmadığı için şansın yok. Düşünmek istemiyorsan bütçeni arttır. Bu bütçede kazıklanan çok ve bunu alırsan onlardan biri olmazsın.

Alınmaz. Sebeplerini sorarsan yanıtlayabilirim. Özetle, sürekli bozulur. Elinde kalır.

Yok dostum Clevo kasa olduğunu biliyorum da fiyatı ve ekran kartı uygun bu fiyata 144Hz 11.nesil i5 GTX 1650 bulunmaz. Cihaz çok sıkıntı çıkarır mı IdeaPad Gaming 3'e göre.
Lenovo'yu öp başına koy Monster'a kıyasla.

Monster'in çoğu modeli Clevo, kalanlarda F/P değil adamlar 21.000 TL'ye GTX 1650 satıyor yerli marka olmalarına rağmen. Pek mantığı yok almanın.

Geri
Yukarı