Monster alınır mı?

Abra serisi kalitesiz bir seri ayrıca daha yasa çıkmadı, çıksa bile Monster'ın dahil edilip edilmeyeceği belli değil. Benim bildiğim Monster Çinde ürettirip marka bastırıyor, doğrusunu bilen arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.
türkiyede üretilen ya da montajlanan diyorlar. Bir de ya telefon ya da laptop alınacak.

%20 oldu diye biliyorum
50k laptop 40k oluyor :/

Sadece Türk markalarında indirim varmış. Üniversite öğrencilerine cbnin dediğine göre. Monster'dan başka seçenek yok Abra A5 V20.3.2 15,6" Gaming Laptop | Monster Notebook

Bu kasalar kronik mi?

Meclisin açılmasını bekle o zaman her şey netleşir. Belki bazı istisnalar olur.

Abra A7 v11.3 kullanıyorum ve sorunsuz bir deneyimim var. Bu demek değildir ki Monster alınır ama demek değildir de Monster alınmaz.

Yerinde olsam o indirimi tele kullanırdım. Aşağıdaki teller Türkiyede üretiliyor.
Xiaomi:
Redmi 9C
Redmi Note 10S
Oppo:
A15s
Reno 5 Lite
Realme C21
Samsung:
Galaxy A52
Galaxy A70
Reeder:
P13 Blue
General Mobile:
GM 21
TCL:
20 SE

Monster ya da casper için bu hakkımı harcamazdım. Çünkü her türlü pc ile daha çok muhatap olacan. 30kya 4060lı laptop var.

Yakın çevremde almayın dedim aldılar ve sorun yaşayan olmadı yıllardır kullanan çok memnun olanda var. Tercih sizin teknoloji cihazları her zaman şans işidir ama kalite tesadüf olmaz.

Geri
Yukarı