Monster gerçekten alınır mı? Gerçekten kötü bir marka mı?

Herkese merhaba. Laptop konusunda Monster muadillerine göre daha ucuz ama daha iyi ekran kartlı / işlemcili bilgisayarlar satıyor. Sizce bu Monster'ın tercih edilebileceği anlamına mı geliyor? Gerçekten Monster tercih edilebilir mi? Bir kısım firmayı tamamen överken diğer kısım tamamen yere batırıyor. Gerçekten tarafsız bir eleştiri yapabilir misiniz? Hem almak isteyenler için rehber niteliğinde olur hem de firma hakkında yeni şeyler öğrenmiş oluruz. Kasalardan yakınanların olduğunu gördüm. Gerçekten aşırı derecede ısınıyor mu? Gerçekten kalitesiz bir kasaya mı sahip? Kolayca eziliyor mu? Ekran konusunda ise menteşelerin kırıldığı söylenmiş. Bu kadar basit bir şekilde menteşeler kırılıyor mu? Birkaç ayın sonunda pert denecek seviyeye geliyor mu? Yeni serilerde de ekranlar böyle mi? Servis'i bir kısım aşırı gömerken bir kısım aşırı derecede övüyor. Işin arkaplanında olan servis nasıl işliyor? Cihazı aldığınızda bir sorunla karşılaştınız mı? 6500-8000 civarında başka bir markadan 1650 Ti ekran kartlı iyi laptop bulmak mümkün mü?

Aldım kullanıyorum pek bir sıkıntısını görmedim. Ben yeni aldım sayılır. 1-2 yıldır yakın cevremde çok samimi olduğum 4-5 yıldırda kullanan arkadaşlarım var. Kolayca eziliyor mu konusuna gelirsek. Yumruk atmadın sürece bir şey olmaz. MSI, Acer, ASUS kullandım. Monster tek sıkıntısı ses laptopbun altından geliyor sesi biraz kötü o yüzden. Isınma konusunda ise şuanki gözlemlerim diğer laptoplardan soğuk çalışıyor. Mersin'de yaşıyorum çayır çayır yanıyor burası.

Çevremde tanıdığım dört kişi geçmişte Monster ürünleri kullandılar. İstisnasız hepsinde kullanımdan kaynaklı olmayan sorunlar oldu. Amacım markayı kötülemek değil bizzat kendi gördüğüm ve duyduğum şeyler bunlar. Ucuz olmasının bir nedeni olmalı. Ben şahsen önermiyorum.

Aldım kullanıyorum pek bir sıkıntısını görmedim. Ben yeni aldım sayılır. 1-2 yıldır yakın cevremde çok samimi olduğum 4-5 yıldırda kullanan arkadaşlarım var. Kolayca eziliyor mu konusuna gelirsek. Yumruk atmadın sürece bir şey olmaz. MSI, Acer, ASUS kullandım. Monster tek sıkıntısı ses laptopbun altından geliyor sesi biraz kötü o yüzden. Isınma konusunda ise şuanki gözlemlerim diğer laptoplardan soğuk çalışıyor. Mersin'de yaşıyorum çayır çayır yanıyor burası.
Hangi modelini aldınız ?

Hangi modelini aldınız ?
Daha sıcaklığın 80 üstüne çıktını hatırlamıyorum oyunlarda.
Eğer sıcaklık bir tık daha iyi olsun diyorsan A5 yerine A7 alırsın onlarda yan havalandırma da var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pandemi dolayısı ile benimde online derslerim başlayacak. Derslerin sırasında bir kopma yada daha kötüsü sınavdan çıkma gibi bir sorun benim için cidden pahalıya patlar. Ekranında bir sorun yok ise ve kasası da gerçekten kalitesiz değil ise tercih etmeyi düşünüyorum. Çünkü GTX1650Ti ekran kartı gerçekten 1650'ye göre daha uzun süre işe yarayacak gibi duruyor.

Hangisini satın aldı ? Berbattan kastınız hissiyatı mı yoksa bastığınızda bir esneme vs mi oluyor ?

Pandemi dolayısı ile monster mağazalarına gidemiyorum. Içerisi zaten aşırı dolu o yüzden test etme gibi bir şansım yok maalesef. Oyun konusunda Abra A5'lerin bir sorun çıkaracağını düşünmüyorum. I7 GTX1650Ti'ları olmasından dolayı. Benim için önemli olan ekranda sorunun olmaması ve kasanın normal olması.

Esneme falan yok, direkt hissiyat olarak bana kalitesiz hissettirdi. Bu model olması lazım Tulpar T7 V20.2.1 17,3" Gaming Laptop | Monster Notebook

Yeni konular

Geri
Yukarı