Monster gerçekten kötü bir marka mı?

Hocam vergisi baya fazlaydı bi baktımda ben yanlış hatırlamıyorsam 12000tl lik msi dizüstüne yaklaşık 1200 1300 falan veriyorlardı
13200TL'e bundan iyi laptop olacağını düşünmüyorum :) Ama dediğim gibi araştırmak lazım. Siz bilirsiniz dediğim gibi umarım en iyisini sorunsuz şekilde alırsınız.

Ödeme kısmında TRY seçmeyin Amazon'da yoksa kur farkı fazla çıkıyor.
zaten şimdi almayacağım dizüstü bilgisayarı büyük ihtimal yeniyılda falan alırım sadece kafamdaki sorular için bu soruyu sormuştum :D
13200TL'e bundan iyi laptop olacağını düşünmüyorum :) Ama dediğim gibi araştırmak lazım. Siz bilirsiniz dediğim gibi umarım en iyisini sorunsuz şekilde alırsınız.
Valla bilmiyorum büyük ihtimal ankarada monsterin satış noktasına gidip bi deneyimlerim ve sonra da tercihimi ya monster ya da başka bir firma olarak değerlendirim (ama %70 monster olur 😂😂😂)

Ben laptop olarak MSI kullanıyorum, sistem özellikleri ve yük altındaki verileri paylaşıyorum (2 kesit 1.si turbo soğutma kapalı, 2. kesit turbo soğutma açık).

1571086638188.png

1571086700339.png

Kardeşim dün bende monster 15.1.1 aldım şuanlık gayet güzel duruyor ve her şey normal
Ve ön siparişle aldım eğer bu kadar satılmasa stoklar dolu olur Sürekli ön sipariş geliyor ve bitiyor ve böyle yerlerde alacağını markaları tartışmayın her markanın kötü yanı var kimse bu marka diyemez

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı