Monster GTX1650 vs ASUS GTX1660 Ti

Bahsettiğiniz 1660 ti li olanı ucu ucuna alabiliyorum ama, dediğim gibi birkaç kişi laptopda fps sıkıntısı çok oluyor dediler o yüzden sorayım dedim yeni nesil her oyunu en azından orta ayarlarda oynatırmı sizce?
Gaming gecesi kapsamında bunu almak ikisinden de mantıklı olacaktır. Hem MSI kalitesinden dolayı hem de İ5 9300H gibi R7 3750H modelinden daha güçlü bir işlemci var.

Hocam tek öneri IPS ekranı olan laptop almanız olacaktır. Ben de geçen ay aldım laptopu fakat IPS ekran olmadığı için sıkıntı çekiyorum. Özellikle masa dışında laptopu yatarak vs. kullanacaksanız IPS ekran şart...

Gaming Gecesi indirimi hocam. RTX 2080 4500tl'ye satıldı piyasa fiyatından 2000tl daha azına. Gayet iyi bir cihaz.
İnternette çok fazla olumsuz yorum var ondan içim hiç rahat etmiyor. :(
Gaming Gecesi indirimi hocam. RTX 2080 4500tl'ye satıldı piyasa fiyatından 2000tl daha azına. Gayet iyi bir cihaz.
Güvenebilsem şimdi alıcam hemen. Tam aradığım ürün ve baya ucuz hepsiburadaya göre. Sizce güvenmeli miyim?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı