Monster Hunter: World alınır mı?

suffergard

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Monster Hunter: World almak istiyorum ama daha önce hiç grind yaparak ilerlediğimiz bir oyun oynamadım. Fanatical'de indirimle 255 TL'ye dusmus, sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce hiç Monster Hunter oynamadıysanız eğer bu oyunlara alışmanın epey zaman aldığını söylemem gerekiyor. Monster Hunter'larda kullanılan hiçbir silah sağ ve sol clickten ibaret değil tüm silahların kendi içerisinde gimmickleri, mikro mekanikleri var; silahını tanımak çok önemli.

Onun dışında Monster Hunter World aslında tamamen grind oyunu değil, başlayıp biten ve hemen hemen her canavarı sadece bir kez kestiğin bir hikaye modu var. Bu şekilde oynayarak hiç grind yapmadan hikayeli bir macera oyunuymuşçasına bitirebilirsin. Monster Hunter: World oynanacaksa Iceborne DLC'si dahil haliyle oynanmalıdır diye düşünüyorum, Iceborne DLC'si sadece yeni canavar eklemekle kalmıyor oynanışı da geliştiriyor çünkü.

Daha önce hiç Monster Hunter oynamadıysanız eğer bu oyunlara alışmanın epey zaman aldığını söylemem gerekiyor. Monster Hunter'larda kullanılan hiçbir silah sağ ve sol Click'ten ibaret değil tüm silahların kendi içerisinde gimmickleri, mikro mekanikleri var; silahını tanımak çok önemli.

Onun dışında Monster Hunter: World aslında tamamen grind oyunu değil, başlayıp biten ve hemen hemen her canavarı sadece bir kez kestiğin bir hikaye modu var. Bu şekilde oynayarak hiç grind yapmadan hikayeli bir macera oyunuymuşçasına bitirebilirsin. Monster Hunter: World oynanacaksa ıceborne DLC'si dahil haliyle oynanmalıdır diye düşünüyorum, ıceborne DLC'si sadece yeni canavar eklemekle kalmıyor oynanışı da geliştiriyor çünkü.

Teşekkürler hocam elinize sağlık.

Geri
Yukarı