Monster izlenir mi?

Çok uzun, ne gerek vardı bu kadar uzunca geçmişi anlatmaya deyip durduğun manganın kaç chapter olduğuna baktın mı? Oneshot yeter deyip durduğun before the fall ile attack on titanın toplam chapter sayısı 200 falan. Bunun 140 civarı aot kalanı btf. Yani sadece 64 chapter için boş yapıp duruyorsun.

Çok uzun, ne gerek vardı bu kadar uzunca geçmişi anlatmaya deyip durduğun manganın kaç chapter olduğuna baktın mı? Oneshot yeter deyip durduğun before the fall ile attack on titanın toplam chapter sayısı 200 falan. Bunun 140 civarı aot kalanı btf. Yani sadece 64 chapter için boş yapıp duruyorsun.
Chapterların 45+ sayfa olduğunu göz önüne alırsak Btf aşağı yukarı 130 chapterlik bir hikaye kanka. Neyse beni ilgilendirmemeli kimin ne okuduğu belki de ana hikayeden bile daha güzel olduğu için sevilip devamı istenmiştir.

Chapterların 45+ sayfa olduğunu göz önüne alırsak Btf aşağı yukarı 130 chapterlik bir hikaye kanka. Neyse beni ilgilendirmemeli kimin ne okuduğu belki de ana hikayeden bile daha güzel olduğu için sevilip devamı istenmiştir.
Aot de btf de aylık manga. Aylık mangalarda sayfa sayısı 30dan aşağı olmamakla birlikte genelde 45 50 civarı olur. Haftalık çıkan 16 17 sayfalık mangalar gibi düşünemezsin. Kaldı ki ben zaten meraklısı varsa diye söylemiştim.

421 değil yaklaşık 3200 sayfa monsterın mangası. 18 cilt olan monster mangasının türkçeye çevrilen ilk 3 cildini okumuşsun sadece.
Anime uyarlaması tüm mangayı kapsıyor mu?
20 bölüm kadar anime adaptasyonunu izledim, hoş bir tadı olduğu için bitirmekte acele etmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı