Monster laptop alındığında ne yapılmalı?

Hocam konu dışı olacak ama ilk defa v24 alan birini gördüğüm için soruyorum. Üründen genel olarak memnun musunuz?
Şuanlık memnunum arkada Discord, Steam vb. oyun uygulamaları açık ve işlemcim 52 ekran kartım 55 derece. Ayrıca fan sesi şuan da sıfır. Cihazda turbo fan modu var açınca uçak sesi çıkartıyor ama buz gibi yapıyor bilgisayarı.

Şuanlık memnunum arkada Discord, Steam vb. oyun uygulamaları açık ve işlemcim 52 ekran kartım 55 derece. Ayrıca fan sesi şuan da sıfır. Cihazda turbo fan modu var açınca uçak sesi çıkartıyor ama buz gibi yapıyor bilgisayarı.
Kral hala menunmusun cihazdan ben tulpar t5 v21.4 modelini kullanıyorumda yaşadığım sorunlardan dolayı cihaz değişimi talep edeceğim sence değer mi bu cihazı almaya

Kral hala menunmusun cihazdan ben tulpar t5 v21.4 modelini kullanıyorumda yaşadığım sorunlardan dolayı cihaz değişimi talep edeceğim sence değer mi bu cihazı almaya
Cihazı ben de satın aldım. Gayet memnunum. Çok sıcak havalarda ben oturduğum yerde terlerken bile üst sınıf oyunlarda full ayarlarda 90 dereceyi geçtiğini görmedim. Havalar biraz normale dönünce 85i geçmedi pek. Klavye kısmına asla ısı vermediğini de belirteyim. Fan sesi başta biraz yüksek gelmişti ama alıştım sonra buna. Fan sesi de asla oyunların sesini bastıracak düzeyde değil zaten. 3 haftalık kullanım tecrübelerim böyle.

İade edilmeli diyen arkadaşa katılıyorum.
Bende katılıyorum kaldı ki iade ettim ve asus rog zephyrus g14 modelini satın aldım cihaz 14'' olmasına rağmen ısınmıyor ve en ufak bir sorun yasatmadı şuana kadar bana gerçekten asus kalitesi diye bir şey var iki kuruş pahalı olsun asus ya da msi olsun aga

@Enes ÜLKER giriş ürünleri için aynı şeyi söyleyemem.

Vallahi bilemiycem hocam benim aldığım cihaz biraz özellikli bir cihaz olduğu için resmen kusursuz bir eşleşme oldu. Gerek taşınabilirliği gerek uzun pil ömrü gündelik kullanımda 10 11 saat civarı gidiyor gerekse performansı gerçekten harika bir cihaz ama Pure gamerlar için ne kadar işlevseldir bilemeyeceğim.

Geri
Yukarı