Monster laptop ısınma sorunu

TimurCan07

Hectopat
Yer
antalya
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Yaklaşık 5 ay önce teknik servise gönderdim. Laptopumu yine ısınmaya başladı tekrardan göndermek istiyorum fakat 6 ay falan diyorlar 6 ay olmadan gönderemiyor muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bildiğim 6 ayda bir ücretsiz bakım hizmeti veriliyor. Fan temizliği termal macun vs. Ama donanımsal bir problemden dolayı ise teknik servisin bakması lazım onun için bir süre olduğunu sanmıyorum.

Yaklaşık 5 ay önce teknik servise gönderdim. Laptopumu yine ısınmaya başladı tekrardan göndermek istiyorum fakat 6 ay falan diyorlar 6 ay olmadan gönderemiyor muyum?

Laptoplar 6 ayda bir temizlenir genel olarak belki o yüzden şimdi almıyorlardır biraz anlıyorsanız sizde temizleyebilirsiniz.

Bildiğim kadarı ile 6 ay önerilen tekrar temizletme süresi.
Bunu "3-4 ay da olsa getirin sorun yok ilgileniriz" dediklerini bilirim bence getirilmemesini istemiyorlar performans eleştirisi olmasın diye 6 ayda bir kesin bakım yaptırın anlamında söylenmiş olmalı.

Geri
Yukarı