Monster laptop neden alınmaz?

Driver sorunları çok sürekli mavi ekrana düşen bir cihaz ayrıca madem o kadar yerli anakart neden çinde üretiliyor paneli neden vestelin değil sadece mühendislikle mi yerli olunuyor

Driver sorunları çok sürekli mavi ekrana düşen bir cihaz ayrıca madem o kadar yerli anakart neden Çin'de üretiliyor paneli neden Vestel'in değil sadece mühendislikle mi yerli olunuyor.

Çin'de üretilmeyen ne var hocam?

Abra a5 19.2.1 kullanıyorum şuana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım sadece hava sıcaklığındanmı bilmem ama tüm fanlar maxda çalşıyor sanki f16 gibi bide arada pc açtımda siyah ekran geliyor kapatıp açmam gerekiyor onun dışında bir sıkıntısı yok 1 sene oluyor ilk bakımına gönderdim zamanla görücez artık

wikiye pek güvenmenizi önermem :) çünkü sen ben düzenleriz bunu ayrıca kullanan kimse kendi kullandığı cihazı kötülemez para vermiş çünkü(kullanmayı bırakana kadar)

Biraz düşündüm bu konular hakkında. Bu kadar insanın yalan söyleme ihtimali yok fakat bilemedim.
Zamana bırakacağım bu tarz bir sorunla karşılaşırsam, iadeye yönelirim. Fakat iade politikası nasıl oluyor bileniniz var mı? Ne kadar süreden sonra almıyorlar vs.

Monster laptop neden alınmaz başlığına bir çok arkadaşımızın "bende x modeli var y kadar zamandır kullanıyorum, şu an memnunum" minvalinde yazmasını da hiç anlamadım. Neyse.

İstediğiniz kadar Monster övebilirsiniz eğer paranızı çöpe atmak istiyorsanız alabilirsiniz. Laptopta ısınma problemi var kardeşim sadece 1 modelinde değil hepsi aynı. Laptoplar ısınınca kasar dolayısıyla FPS düşmesi yersin. Sen 3 ayda bir problem görememiş olabilirsin. PC 1 aylık 3 aylık 1 senelik alınımyor maalesef bizim ülkede 2-3 sene mininmum götürsün diye alınıyor. 1 sene sonra görürsün.

Biraz düşündüm bu konular hakkında. Bu kadar insanın yalan söyleme ihtimali yok fakat bilemedim.
Zamana bırakacağım bu tarz bir sorunla karşılaşırsam, iadeye yönelirim. Fakat iade politikası nasıl oluyor bileniniz var mı? Ne kadar süreden sonra almıyorlar vs.

Kafam ağrımasın diyorsan MSI al rahat ol

Yeni konular

Geri
Yukarı