Monster laptop neden alınmaz?

Ülkemizde devre kartları üretiliyor ama olması gerektiğinde 100 kat fazla destek verilirse devre kartlari fiyatlari düşecekdir Çin yapıyorsa biz niye kendi yaptığımiz bir devre kartı ile oluşan bir bilgisayara sahip olmayalım.

Bunun için teknoloji alanına bayağı destek verilmesi gerekiyor dışa eskisi gibi ihtiyaç olmadan her şeyin en iyisini üretebiliriz.

Malzeme kalitesi ne Acer'ı ne HP'yi ne de ASUS gibi markalari bulamaz Tulpar bile. Servisi kat mayacagim. Fabrika cikisli termallerin bes para etmez oldugunu herkes bilir. Ama ASUS gibi bir marka icine rhat 5 sene goturecek bir termal surer. ASUS yazilimina kadar ozenip yaparken Monster dandik bir programla gonderir. Tek isleri reklamdir Excalibur ile Monster'in. Bunlar kucuk seyler. Monster hala tas devrinden kalma bir sistem olan ortak sogutma borularini kullanir. Eger MSI, Acer, HP gibi markalar bu kadar reklam yapsalardi herkes ayni bilgisayar markasini kulanirdi.

Ülkemizde Devre kartları üretiliyor ama olması gerektiğinde 100 kat fazla destek verilirse devre kartlari fiyatlari düşecekdir çin yapıyorsa biz niye kendi yaptığımiz bir devre kartı ile oluşan bir bilgisayara sahip olmayalım
100 kat fazla desteğe de gerek yok. Belirli bir bakanlığın bütçesinin hepsi de değil, yarısı bile şu işlere aktarılsa bambaşka işler görürüz.

Neyse.

@totra_proska sence alınır mı dost.
Benim alma sebebim 17.3 inç en ucuz cihaz olmasıydı, hiçbir sorun yaşamadım gayet memnunum.

Ancak sorun yaşayan lanet eden binlerce insan varken ne tavsiye ederim ne de bir daha alırım. Ben şanslı kesimdeyim bir sorun yaşamadım.

Mesela şuan laptop ihtiyacım var monster almayacağım, alienware ya da Lenovo Legion alacağım.

Şahsen Monster kullanıyorum kötü değil fakat maalesef çoğu yorumlar doğru biraz problemli marka ama gene de Monster'i seviyorum sevmeyene saygı duyarım.

Benim alma sebebim 17.3 inç en ucuz cihaz olmasıydı, hiçbir sorun yaşamadım gayet memnunum.

Ancak sorun yaşayan lanet eden binlerce insan varken ne tavsiye ederim ne de bir daha alırım. Ben şanslı kesimdeyim bir sorun yaşamadım.

Mesela şuan laptop ihtiyacım var monster almayacağım, alienware ya da Lenovo Legion alacağım.
Sendeki modeli ne monsterin?

Monster neden alınmaz söyleyeyim. Abra A5 v17.2'ye sahibim donanımsal arızalardan dolayı 4 defa garantiye gönderdim, hiçbirinde sorun çözülmedi. Üç ay boyunca uğraştım git gel, kargoya ver kargodan al, telefon et vs vs. adamlar bir türlü sorunu bulamadı yazılımsal deyip işin içinden çıktılar. Değişim talebimide sürekli reddettiler. Gittim linked in e girdim ne kadar Monster bağlantısına sahip insan var ise salça oldum çirkeflikten başka çare bırakmadılar. CEO'yu etiketledim vs. Derken 1 saat sonra bayağı yetkili bir abimiz aradı, yetkili kişi ile şubede görüştük durumu anlattım söyledim kanıt delil sundum orada inceleme yaptı tamam dedi değişim yapalım yoksa arızalı cihaz ile ömrüme devam etmeye çalışacaktım. Şimdi ne oldu cihaz sıfır evet ama biliyorum ve yemin ederim ki 1 sene içerisinde bu da bir yerden patlak verecek iyice araştırıp derine girince anlıyorsun zaten ne olduğunu. Bir daha almam, aldırmam, tavsiye etmem kimseye.

Monster neden alınmaz söyleyeyim. Abra A5 v17.2'ye sahibim donanımsal arızalardan dolayı 4 defa garantiye gönderdim, hiçbirinde sorun çözülmedi. Üç ay boyunca uğraştım git gel, kargoya ver kargodan al, telefon et vs vs. adamlar bir türlü sorunu bulamadı yazılımsal deyip işin içinden çıktılar. Değişim talebimide sürekli reddettiler. Gittim linked in e girdim ne kadar Monster bağlantısına sahip insan var ise salça oldum çirkeflikten başka çare bırakmadılar. CEO'yu etiketledim vs. derken 1 saat sonra bayağı yetkili bir abimiz aradı, yetkili kişi ile şubede görüştük durumu anlattım söyledim kanıt delil sundum orada inceleme yaptı tamam dedi değişim yapalım yoksa arızalı cihaz ile ömrüme devam etmeye çalışacaktım. Şimdi ne oldu cihaz sıfır evet ama biliyorum ve yemin ederim ki 1 sene içerisinde bu da bir yerden patlak verecek iyice araştırıp derine girince anlıyorsun zaten ne olduğunu. Bir daha almam, aldırmam, tavsiye etmem kimseye.

Maalesef o konuda haklısınız çalışanlar gereken hassasiyeti göstermiyor ve ürünler yeterince kontrolden geçmiyor(veya hiç kontrol edilmiyor)ama emin olun Monster'in müşteri hizmetleri iyi olmasaydı size cevap bile vermezlerdi.

Maalesef o konuda haklısınız çalışanlar gereken hassasiyeti göstermiyor ve ürünler yeterince kontrolden geçmiyor(veya hiç kontrol edilmiyor)ama emin olun Monster'in müşteri hizmetleri iyi olmasaydı size cevap bile vermezlerdi.

Bana müşteri hizmetleri cevap vermedi zaten, sürekli aynı şeyleri söyleyip hazır yazılı cevapları paylaştılar. Ben çirkeflik yapmak zorunda kalınca üst düzey bir yetkili tarafıma dönüş yaptı, müşteri hizmetleri değil. Zaten müşteri hizmetleri birçok yerde yanlış yönlendirdi sorularıma cevap veremedi. Müşteri hizmetlerinin verdiği cevapları duysan markadan kaçarsın zaten.

Bana müşteri hizmetleri cevap vermedi zaten, sürekli aynı şeyleri söyleyip hazır yazılı cevapları paylaştılar. Ben çirkeflik yapmak zorunda kalınca üst düzey bir yetkili tarafıma dönüş yaptı, müşteri hizmetleri değil. Zaten müşteri hizmetleri birçok yerde yanlış yönlendirdi sorularıma cevap veremedi. Müşteri hizmetlerinin verdiği cevapları duysan markadan kaçarsın zaten.

Maalesef haklısınız bir şey diyemiyorum Monster sevdiğim bir marka ama savunamıyorum peki probleminiz tam düzeldi mi devam mı ediyor?

Geri
Yukarı