Monster laptop ürün iadesi

Zaten büyük ihtimalle arkadaşın aldığı bilgisayar attığınız model Monster. 2070'li sağlam fenix alsın çok çok daha iyi. Monster "yüksek bütçede" seçilmemeli bence.

Haklısınız yüksek bütçede Monster tercih edilmez. Konu sahibi arkadaş fiyatı belirtebilirse iyi olur.

kimse sorduğum sorunun cevabını vermemiş malesef arkadaşlar :(
elimde 1i kalıcak ama ben sorunsuz olanın kalmasını istiyorum. Sorunlu olanı sorunsuz olarak aldığımın yerine iade etsem sıkıntı çıkar mı diyorum ? 14k lık olanı iade olarak başlattım adrese ölü pixelli olanı göndersem bir sıkıntı çıkar mı 2side herşeyiyle aynı laptop tek farkı serinumaraları olabilir buna iade alırken bakıyorlar mı bilmek istediğim buydu sadece.

Kimse sorduğum sorunun cevabını vermemiş maalesef arkadaşlar :(
elimde 1I kalacak ama ben sorunsuz olanın kalmasını istiyorum. Sorunlu olanı sorunsuz olarak aldığımın yerine iade etsem sıkıntı çıkar mı diyorum? 14K'lık olanı iade olarak başlattım adrese ölü pixelli olanı göndersem bir sıkıntı çıkar mı 2side her şeyiyle aynı laptop tek farkı serinumaraları olabilir buna iade alırken bakıyorlar mı bilmek istediğim buydu sadece.

Çıkmaz diye düşünüyorum denemekten zarar gelmez.

kimse sorduğum sorunun cevabını vermemiş malesef arkadaşlar :(
elimde 1i kalıcak ama ben sorunsuz olanın kalmasını istiyorum. Sorunlu olanı sorunsuz olarak aldığımın yerine iade etsem sıkıntı çıkar mı diyorum ? 14k lık olanı iade olarak başlattım adrese ölü pixelli olanı göndersem bir sıkıntı çıkar mı 2side herşeyiyle aynı laptop tek farkı serinumaraları olabilir buna iade alırken bakıyorlar mı bilmek istediğim buydu sadece.
Bence seri numarasına bakarlar. Bu sefer de 14 gün süren dolarsa iade almayabilirler. 2 haftalık cihazda da panel değişimi vs kesinlikle saçmalık olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı