Monster laptopa kola döküldü

Merhaba, yeni bir haber vermek istiyorum şu an bilgisayarımı çok merak ettim çalıştırdım ama şu an klavye eskisi gibi calsiiyor ve hiçbir sorun yok. Dün açtığımda tuşlara basılmiyordu şimdi tekrar kapattım servise hala götürmeli miyim bugün pazar diye arayamadim. Uetunden 2 gün geçti sıvı temas olduğu zamandan ve şu an sorunsuz çalışıyor

Hala riske giriyorsun. Ürün garant kapsamında olmayacağı için ücret alacaklar.
Sen klavyeyi sökebilirsen sök YouTube videoları izle ama kırmadan sök. Klavyenin altından laptopa kola akmışmı görürsün en azından için rahatlar. Bir şey akmadıysa işin klavye ile zaten. Şekerli kolalı bir klavyeyi öyle kullanmaya devam etmeyeceksin herhalde. Değiştir klavyeyi. Ya da alkol ile temizle. Klavye temizlemek her yiğidin harcı değil ama orası sana kalmış. Önemli olan klavyeyi kasadan ayırıp kenara alabilirsen masraftan kurtulursun en azından.

Hala riske giriyorsun. Ürün garant kapsamında olmayacağı için ücret alacaklar.
Sen klavyeyi sökebilirsen sök YouTube videoları izle ama kırmadan sök. Klavyenin altından laptopa kola akmışmı görürsün en azından için rahatlar. Bir şey akmadıysa işin klavye ile zaten. Şekerli kolalı bir klavyeyi öyle kullanmaya devam etmeyeceksin herhalde. Değiştir klavyeyi. Ya da alkol ile temizle. Klavye temizlemek her yiğidin harcı değil ama orası sana kalmış. Önemli olan klavyeyi kasadan ayırıp kenara alabilirsen masraftan kurtulursun en azından.

Klavye temizliği garanti de yok mu 6 ay içerisinde temizlik diye ona bir şey yapmazlar mi? Termal macun. Klavye vs. garantisi veriyorlar 6 ay da doldu. Kendim denemek de istemiyorum anlamıyorum zaten.

Klavye temizliği garanti de yok mu 6 ay içerisinde temizlik diye ona bir şey yapmazlar mi? Termal macun. Klavye vs. garantisi veriyorlar 6 ay da doldu. Kendim denemek de istemiyorum anlamıyorum zaten.

Yok öyle bir şey. Klavye temizleme diye bir hizmette yok zaten. Ömür boyu bakım garantisi veriyor yani alt kapağı açıp tozunu alıyor termal macunu yeniler. Garantisi bitince 2 yıl sonunda sadece tozunu alırlar onu bile yapmaya üşenirşler yani. Ç garantisi bitince termal macun değiştireceklerini sanmıyorum. Değiştirseler bile kendin götürmen lazım servise vs.
Kola döktüğünde veya ekmek kırıntısı girdiğinde klavyeyi temizlemek onların işi değil. Onlar sadece fanlarda biriken tozu alırlar.
Normalde kullanıcı kendisi de yapabilir ama işte bilmeyen adamlarda götürüyor servise 6 ayda bir toz dolar fanlar zaten onun bakımı var. Senden kaynaklı bir durumda ücretsiz bakım falan yapmazlar yani.

Dün Monster laptopuma biraz kola döktüm. Önce sorun yoktu, hemen kuruladım, sildim. Klavyemi temizledm. 30 dakika sonra klavye çalışmamaya başladı. Klavyeme basamiyorum. Ornek p tuşuna basıyorum, farklısı çıkıyor. Çoğunda çıkmıyor bile. Klavyeme döktüm. Monster 6 ayda bir bakım veriyor. Kontrol etmeleri için oraya göndereceğim. Başka ne gibi sorunlara açar sizce?

Sıvı bir şey dökülünce eğer tecrübeli iseniz hemen tüm parçalarına ayırıp kurutun veya en yakın teknisyere götürün herhangi bir sıvı üstünde fazla kalınca toksitlenme zedeler çürütür kullanılamaz hale gelir hocam

Geri
Yukarı