Çözüm Monster laptoplarda Windows 11 kurarken donma sorunu çözümü

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Monster notebooklarda Windows 11 yüklenirken donma hatası çözümü.
Merhaba bugün Monster notebookların Windows 11 yüklerken verdiği hatanın çözümünü göstereceğim.

monster.JPG

Öncelikle oklarla gösterdiğim yerlerdeki vidaları tornavida yardımı ile söküyorsunuz(kaybetmemek için saklamanız önerilir).

monster2.JPG

Sonra okla gösterdiğim M.2 SSD'yi kutudan çıkan vidayla birlikte dikdörtgen içine aldığım slota hafif çapraz bir şekilde yerleştiriyoruz.
Bastırıp düz hale getirdikten sonra çok sıkmadan vidayı sıkıyorsunuz.

monster3.JPG

Ondan sonra kapağı kapatıp vidaları yerine takıyorsunuz.

İşlemimiz bu kadar basit.
Not: Parçalara zarar vermediğiniz sürece garanti bozulmayacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl yani? SSD'nin yerini değiştirince Windows 11 yüklemesi donmuyor mu anlamadım.

Monster notebooklarda Windows 11 yüklenirken donma hatası çözümü.
Merhaba bugün Monster notebookların Windows 11 yüklerken verdiği hatanın çözümünü göstereceğim.

Eki Görüntüle 1202688

Öncelikle oklarla gösterdiğim yerlerdeki vidaları tornavida yardımı ile söküyorsunuz(kaybetmemek için saklamanız önerilir).

Eki Görüntüle 1202689

Sonra okla gösterdiğim M.2 SSD'yi kutudan çıkan vidayla birlikte dikdörtgen içine aldığım slota hafif çapraz bir şekilde yerleştiriyoruz.

Eki Görüntüle 1202691

Çok açıklayıcı olmamış ama anladığım kadarıyla hazır haldeki porta takılı SSD'yi diğer porta takmışsın. Hazır hali diğer porttaysa eğer doğal olarak garantisi bozulmuyor mu? İyi günler, çok bilgim yok öyle söyledim ve de açıklayıcı değil belirteyim ek olarak. Düzenleyebilirsiniz.
Ek yorum: "Monster notebooklar" değil de nadiren denk gelen birkaç genel markaların bilgisayarın birisine sahipsiniz diyebiliriz bence.

Çok açıklayıcı olmamış ama anladığım kadarıyla hazır haldeki porta takılı SSD'yi diğer porta takmışsın. Hazır hali diğer porttaysa eğer doğal olarak garantisi bozulmuyor mu? İyi günler, çok bilgim yok öyle söyledim ve de açıklayıcı değil belirteyim ek olarak. Düzenleyebilirsiniz.

Çoğu firmada SSD/HDD değişimi eğer diğer parçalara zarar vermeden yapılırsa garantiyi bozmuyor.

Ek yorum: "Monster notebooklar" değil de nadiren denk gelen birkaç genel markaların bilgisayarın birisine sahipsiniz diyebiliriz bence.
Öncelikle önerin için teşekkür ederim.İkinci olarak isterseniz monster notebook müşteri hizmetlerini arayıp sorsbilirsiniz onlarda garantinin bozulmayacağını söyliyecekler.

Evet başka firmaları bilmiyorum ama Ram ve depolama birimi işlemleri garantiyi bozmuyor.

Monster Notebook'larda Windows 11 yüklenirken donma hatası çözümü.
Merhaba bugün Monster Notebook'ların Windows 11 yüklerken verdiği hatanın çözümünü göstereceğim.

Eki Görüntüle 1202688

Eki Görüntüle 1202689

Eki Görüntüle 1202691

Çok teşekkür ederim. Uzun süredir bu sebepten dolayı Windows 11'e geçememiştim. Monster'a mail atmama rağmen geri dönüş alamamıştım. Bu yöntemi denedim ve sorunsuz bir şekilde Windows 11 kullanıyorum.Teşekkür ederim tekrardan.

Yeni konular

Geri
Yukarı