Monster markası iyi mi?

yalcintr

Picopat
Katılım
22 Aralık 2020
Mesajlar
222
İyi yapmışsınız boşverin dinlemeyin MSI fanlarının yazdıklarını ,forumda birinin MSI laptopın da sorun çıksın kör ve sağırı oynuyor bu arkadaşlar , tüm markaların iyi modelleri var keza tüm markaların kötü modelleride var önemli olan hangi serisinin sıkıntılı yada iyi olduğunu bilmek.
 

1.9 TDI

Centipat
Katılım
9 Mayıs 2020
Mesajlar
1.123
Çözümler
1
Yer
gizlice mazot çalıyor
@WoLeRm kardeşim görüyor musun bir kişi daha hata yaptı millet parayı çöpe atmayı seviyor biz ne yapalım.


Bunu Excalibur sınırsız ve istediğinde yapıyor.
Konu sahibi arkadaşıma geçmiş olsun 6 aya kalmaz orası böyle burası kötü ısınma sorunu falan diye konu açınca görüşürüz.
Excalibur farklı marka değil. Casper'ın bir dizüstü bilgisayar serisi.
 

Talha murat

Centipat
Katılım
7 Haziran 2020
Mesajlar
2.079
Makaleler
1
Çözümler
5
Yer
BURSA
Excalibur farklı marka değil. Casper'ın bir dizüstü bilgisayar serisi.

Evet fakat Excalibur cihazları ile diğer notebook cihazları ayrı dediler bana yani sadece firma ismimizi kullanıyorlar ve tasarım parça garanti onarım gibi şeylerde bizim servisimiz yapıyor yani kısacası ortak firma gibi bir şey dediler.
 

Maff

Femtopat
Katılım
24 Aralık 2020
Mesajlar
7
Monster markası genel olarak sağlam mı? Güvenilir mi? İyi mi? Bunları öğrenmek istiyorum. Kullanan arkadaşlar pozitif ve negatif yönlerini belirtebilirler mi?

3 Yıl Abra A5 v.11.1 kullanmış birisi olarak şunları söyleyebilirim; kasa kalitesi düşük özellikle menteşe sıkıntısı yaşadım kullandığım modelde ekranı kapatırken vida yerlerinden kırılmıştı. Bir kere Flex kablom bozuldu garantiden geldikten sonrada komple LCD panel bozuldu fakat kasa, panel ve kablo sıfırlarıyla değiştirildi sorun yaşamadım garanti konusunda iyidir sizi üzmez ısınma konusuna gelince öyle bir problem hiç yaşamadım ısındığını bilmem 3 sene içinde söylediklerim dışında hiçbir sorunla karşılaşmadım yeni modeller nasıldır bilmiyorum kullandığım modelde durum bu şekildeydi.
 
Yukarı